Розділ ‘Педагогічний колектив’

Педагогічні працівники

 

P6306518

 

Баланович Ганна Петрівна – учитель математики.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

 

 

 

бідюк - копия - копия

 

Бідюк Любов Федорівна – учитель природознавства, географії, економіки,  трудового навчання .

Закінчила Київський державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Старший вчитель».

 

 

 

Бойко Наталія Петрівна – учитель англійської мови.s

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Спеціаліст першої категорії.

 

 

7878

 

Бриковець Оксана Андріївна – учитель історії.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Спеціаліст першої категорії.

 

 

 

999

 

Карчевська Віта Василівна – учитель англійської мови.

Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Старший вчитель».

Блог http://sajt-vchitelya-anglijskoji-movi1.webnode.com.ua/

 

 

 

Lyuda

 

Верба Людмила Леонідівна – учитель правознавства, вихователь.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Спеціаліст вищої категорії.

 

 

 

0022

 

Єфімчук Оксана Миколаївна – учитель англійської та польської мов.

Закінчила Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету.

Спеціаліст другої категорії.

 

 

4545

 

Журавльов Віталій Петрович – учитель фізкультури та Захисту Вітчизни.

Закінчив Львівський державний інститут фізичної культури.

Вища категорія,  педагогічне звання «Вчитель-методист».

Нагороджений знаком «Відмінник освіти».

 

 

Журжа Світлана Святославівна – керівник хореографічного гуртка.

Закінчила Волинський державний університет.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

 

 

 

Карчевський

Карчевський Олександр Миколайович – вчитель інформатики та креслення.

Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Вчитель-методист».

Нагороджений знаком «Відмінник освіти».

Блог http://sajt-vchitelya-informatiki34.webnode.com.ua/

 

 

Кравчук Ж.В.

 

Кравчук Жанна Володимирівна – учитель хімії.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Вища категорія, педагогічне звання «Старший вчитель».

Блог http://kravcuk.blogspot.com/

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Купець Тетяна Миколаївна – учитель початкових класів.

Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут.

Спеціаліст вищої категорії.

 

 

 

DSC_8965

Лашта Алла Євгенівна- учитель німецької мови.

Закінчила Львівський державний університет ім.І.Франка.

Вища категорія, педагогічне звання «Вчитель-методист».

 

 

 

 

 

Мартофляк Іван Миколайович – учитель англійської мови.

Закінчив Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію ім.Шевченка.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

 

 

DSC_8889

Марчук Валентина Іллівна – учитель математики.

Закінчила Рівненський   державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Вчитель-методист».

 

 

 

Марчук .

Марчук Наталія Федорівна – вихователь групи продовженого дня.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний інститут.

Спеціаліст першої категорії.

 

 

 

 

Машдай А.Г.Машлай Алла Григорівна – керівник гуртка.

Закінчила Рівненський державний інститут культури.

 

 

 

 

Мирончук О.В.   Мирончук  Олександр Віталійович – учитель музичного мистецтва.

Закінчив Рівненський державний гуманітарний університет.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

 

 

7575

 

Михальчук Марія Леонтіївна- учитель початкових класів.

Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Вчитель – методист».

 

 

 

pavlo

 

Оверчук Павло Сергійович – учитель фізичного виховання.

Закінчив Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука”.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

 

 

Олещук

 

Олещук Ірина Юріївна – практичний психолог, учитель психології та основ здоров’я.

Закінчила Львівський державний університет ім.І.Я.Франка та Рівненський державний    педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Психолог-методист».

 

8585

 

Парфенюк Анатолій Корнійович – учитель фізики та математики.

Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут.

Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання “Старший вчитель”.

 

 

 

DSC_9034

 

Пришнівська Людмила Василівна – учитель німецької мови.

Закінчила Рівненський   державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Вчитель-методист».

 

 

 

Романович Оксана Миколаївна – вихователь групи продовженого дня.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

 

 

DSC_4208

 

Самчук Ірина Титівна – учитель української мови та літератури.

Закінчила Рівненський   державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Вчитель-методист».

 

 

rS0h8kpRX14 - копия

 

Садовець Руслана Михайлівна – учитель фізкультури, вихователь.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Сизкова Зоя Федорівна – учитель біології та екології.

Закінчила Луцький державний педагогічний інститут.

Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання “Старший вчитель”.

 

 

 

Сінкевич С.Р.

 

Сінкевич Соломія Романівна – учитель музичного мистецтва, вихователь.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

 

 

DSC_3741

 

Сокотун Таміла Василівна – вихователь групи продовженого дня.

Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут.

Спеціаліст вищої категорії.

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Сорочук Галина Федорівна – учитель української мови та літератури.

Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Старший вчитель».

 

 

TG_22

 

Тимощук Ольга Максимівна – вихователь групи продовженого дня.

Закінчила Кременецьке педагогічне училище.

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Тесленко Катерина Василівна – вчитель художньої культури, вихователь.

Закінчила Рівненський інститут слов’янознавства.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

 

3737 п

 

Ткаченко Зінаїда Іванівна – учитель початкових класів.

Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Старший вчитель».

 

 

 

DSC_4042

 

Устимець Наталія Юріївна – педагог-організатор, учитель світової літератури.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Спеціаліст другої категорії.

 

 

 

DSC_4115

 

Чорноус Ніла Миколаївна – учитель англійської мови.

Закінчила Луцький державний педагогічний інститут.

Вища категорія, педагогічне звання «Вчитель-методист».

Нагороджена знаком «Відмінник освіти».  Блог http://chornousneonila.blogspot.com/

 

Шолодько Н.А.

 

Шолодько Наталія Анатоліївна – вихователь групи продовженого дня.

Закінчила Чернівецький державний університет.

Спеціаліст вищої категорії.

 

 

DSC_4207

 

Шолодько Тетяна Іванівна – учитель образотворчого мистецтва, вихователь.

Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут.

Спеціаліст вищої категорії.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Ющук Валентина Олександрівна- учитель початкових класів.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.

Вища категорія, педагогічне звання «Вчитель-методист».