Рейтинг

Золота десятка”

учнів гімназії

за рейтинговою системою

ІІ семестру 2015 – 2016 н. р.

 

№ з/п П.І.Б. Клас К-сть балів
1. Сауляк Микола VІ(10) 88,77
2. Гречич Олександра VІ(10) 73,6
3. Слободянюк Василина VІ(10) 67,11
4. Кручок Ірина V(9) 61,7
5. Калько Тетяна ІV(8) 53,9
6. Марчук Юлія VІ(10) 46,35
7. Самчук Інна ІV(8) 44,94
8. Соколовська Аліна V(9) 43,9
9. Петрова Дарія VІ(10) 42,52
10. Синичич Ярослава VІ(10) 41,70

 

 

І – ІІІ класи

 

 

Євпат Христина– 23,35 б.

 

 

 

 

 

 

 

ІV V класи

 

 

 

Кручок Ірина–61,7 б.

 

 

 

 

VІ VІІ класи

 

 

 

 

Сауляк  Микола– 88,77 б.

 

 

 

Кращі учні класів

за рейтинговою системою

ІІ семестру 2015 – 2016 н. р.

 

 

№ з/п П.І.Б. клас к-сть балів
Сауляк Микола VІ(10) 88,77
Кручок Ірина V(9) 61,7
Калько Тетяна ІV(8) 53,95
Євпат Христина І(5) 23,35
Куліковська Анастасія ІІ (6) 20,73
Дмиш Катерина ІІІ (7) 20,2

 

 

 

Рейтинг успішності учнів І(5) класу

за ІІ семестр  2015-2016 н. р.

 

п\п

Прізвище та ім’я учнів Середній бал Бали за участь в олімпіадах і конкурсах Загальна кількість балів Місце по рейтингу
Вознюк Артем Анатолійович 18,2 18,2 18
Голянська Тетяна Святославівна 20,2 1+1 22,2 3
Грицак Дмитро Олександрович 18,57 1 19,57 8
Гуменюк Андрій Петрович 14,6 14,6 31
Данилюк Софія Миколаївна 19,78 1 20,78 6
Демчук Діана Олександрівна 16,86 1 17,86 21
Дмиш Ганна  Ярославівна 17,13 1+1 19,13 11
Євпат Христина Петрівна 21,35 1+1 23,35 1
Іванов Тарас Юрійович 15,33 15,33 27
Кандиба Олександра Олександрівна 17,53 1+1 19,53 9
Ковалець Богдан Васильович 19 19 12
Костюк Денис Олександрович 18,2 1+1 20,2 7
Костя Карина  Юріївна 16,93 1+1 18,93 13
Кравчук Денис Петрович 18,8 1+1 20,8 5
Кравчук Катерина Валеріївна 14,4 14,8 29
Кроль Дмитро Мирославович 16,13 1 17,13 23
Кухар Катерина Олегівна 20,14 1+1 22,14 4
Кухоцька Софія Вікторівна 20,33 1+1 22,33 2
Кучинська Оксана Василівна 17 1 18 20
Левицький Владислав Іванович 8,5 8,5 36
Лисюк Арсен Миколайович 14,26 14,26 32
Лозюк Даяна Михайлівна 16 16 25
Лукащук Ілля Вадимович 14 1 15 28
Майстров Костянтин Васильович 17,66 1 18,66 16
Маркевич Назарій Віталійович 15,66 15,66 26
Нацик Денис Володимирович 16,73 1+1 18,73 12
Остапчук Андрій Русланович 13 13 34
Палейчук Владислав Олександрович 12,86 12,86 35
Пашковська Ангеліна Миколаївна 16,13 1+1 18,13 19
Поліщук Надія Русланівна 14,71 14,71 30
Редьква Владислав Павлович 17,46 17,46 22
Свістюла Тимофій Борисович 18,26 1 19,26 10
Содольська Софія Миколаївна 15,6 1 16,6 24
Табачук Денис Леонідович 18,5 18,5 17
Цимбалюк Андрій Васильович 13,53 13,53 33
Шульга Анастасія Олександрівна 18,86 18,86 14

Класний керівник                                        Пришнівська Л.В.

 

 

Рейтинг успішності учнів ІІ (6) класу

за ІІ семестр  2015-2016 н. р.

 

п\п

Прізвище та ім’я учнів Середній бал Бали за участь в  конкурсах і олімпадах Загальна кількість балів Місце по рейтингу
Білоус Діана Вікторівна 15,3 1 16,3 20
Гаврилюк Павло Андрійович 13,4 13,4 31
Грисюк Анастасія Олександрівна 17,13 1+1 19,13 5
Данилюк Андрій Романович 16,93 1+1 18,93 6
Данилюк Святослав Анатолійович 12,73 12,73 33
Довгалець Микола Іванович 14,67 14,67 27
Іванов Денис Олександрович 17,2 17,2 13
Івчик Діана Юріївна 17,64 17,64 12
Ільчук Марія Вікторівна 15,21 1 16,21 21
Карпюк Андрій Васильович 18,07 18,07 16
Карпюк Дмитро Васильович 16,73 16,73 11
Крючок Владислава Ігорівна 17,73 1 18,73 8
Куліковська Анастасія Олегівна 18,73 1+1 20,73 1
Кухар Іванна Анатоліївна 16,93 16,93 14
Лащук Олександр Вікторович 16,4 16,4 18-19
Ляля Іван Олександрович 19,87 19,87 2-3
Ляховець Богдана Юріївна 16,13 16,13 22
Ляшук Роман Дмитрович 14,47 1 15,47 24-25
Марчук Максим Миколайович 16,86 16,86 15
Мосійчук Денис Анатолійович 14,21 1 15,21 26
Музичук Валерія Вікторівна 11,87 11,87 35
Мурга Євгеній Віталійович 15,87 15,87 23
Остапчук Руслана Ігорівна 14,27 14,27 29
Парфьонов Данило Ігорович 12,27 12,27 34
Пашковський Денис Миколайович 15,47 15,47 24-25
Поліщук Ольга Вікторівна 16,3 16,3 18-19
Приходько Дарина Сергіївна 18,8 1 19,8 2-3
Прищепа Дмитро Юрійович 16,5 16,5 17
Радчук Вікторія Борисівна 14,53 14,53 28
Рябушенко Олександр Вікторович 17,87 17,87 7
Семесь Аліна Олександрівна 18,47 1 19,47 4
Собчук Дмитро Олександрович 13,27 13,27 32
Соловей Олександр Олександрович 14,07 14,07 30
Хомич Софія  Миколаївна 17,57 1 18,57 10
Юрченко Максим Вікторович 17,67 1 18,67 9

 

Класний керівник                                                  Сизкова З.Ф.

 

 

Рейтинг успішності учнів ІІІ (7) класу

за ІІ семестр  2015-2016 н. р.

 

п\п

Прізвище та ім’я учнів Середній бал Бали за участь в  конкурсах і олімпіадах Загальна кількість балів Місце по рейтингу
Бартманський Павло Юрійович 17,5 17,5 10-11
Бусько Володимир Володимирович 12,6 12,6 30
Вознюк Світлана Русланівна 17,4 1 18,4 4
Воловодик Яна Юріївна 17,6 17,6 8-9
Волясенко Іван Ігорович 14,2 14,2 25
Галій Роман Едуардович 13,4 13,4 28
Гладчук Інна Русланівна 16,9 1 17,9 7
Гуда Артем Олександрович 14,3 14,3 24
Дем’янчук Володимир Миколайович 12 12 31-32
Дмиш Катерина Ярославівна 18,2 1+1 20,2 1
Захарець Роман Олександрович 12,6 1 13,6 27
Коробчук Віталій Юрійович 13,3 13,3 29
Куліковська Софія Олегівна 15,4 1 16,4 17
Купців Олена Олегівна 17,1 1 18,1 6
Лазарець Іван Юрійович 13,8 1 14,8 21
Лисюк Анастасія Миколаївна 17,4 17,4 12
Лук’янчук Владислав Миколайович 12 12 31-32
Майстров Артем Васильович 16,3 1 17,3 13
Марчук Катерина Анатоліївна 16,6 16,6 16
Пазинюк Влада Валеріївна 13,1 1 14,1 26
Пригодюк Андрій Іванович 14,7 14,7 22
Радчук Іван Борисович 11,9 11,9 33
Скоцик Наталія Олександрівна 16,6 1 17,6 8-9
Тацюк Марина Мирославівна 15,2 15,2 20
Файлер Ілона Сергіївна 14,5 14,5 23
Філіпович Катерина Сергіївна 17,5 17,5 10-11
Царук Ірина Василівна 14,8 1 15,8 19
Черначук Віталій Валерійович 17,5 1+1 19,5 2-3
Черняк Валерія Вікторівна 18,5 1 19,5 2-3
Шандрук Світлана Вікторівна 16,7 16,7 15
Шимків Вікторія Андріївна 16,9 16,9 14
Шматко Юлія Іванівна 18,3 18,3 5
Ярощук Анна Віталіївна 16,1 16,1 18

 

Класний керівник                                                  Кравчук Ж.В.

 

 

 

Рейтинг успішності учнів ІV(8) класу

за ІІ семестр  2015-2016 н. р.

 

п\п

Прізвище та ім’я учнів Середній бал Бали за участь в  конкурсах і олімпіадах Загальна кількість балів Місце по рейтингу
Бекеш Назар Михайлович 13,95 1+1 15,95 23
Божок Валерія Вікторівна 13,9 1 14,9 25
Бондар Ангеліна Віталіївна 17,53 17,53 17
В’юн Дарина Сергіївна 15,32 15,32 24
Гуменюк Володимир Віталійович 14,97 1 15,97 22
Довгалець Софія Олегівна 13,65 13,65 29
Калько Тетяна Сергіївна 20,95 1+11+20+1 53,95 1
Колітенков Олександр Олексійович 20,45 1 21,45 7
Ковальов Богдан Олександрович 19,44 1 20,44 9
Корнійчук Тетяна Олександрівна 18,28 1+1 20,28 10
Коробчук Владислав Миколайович 13,84 13,84 28
Кучевський Володимир Віталійович 15,45 1+1 17,45 18
Лашта Іван Святославович 19,1 1+1 21,1 8
Лисковець Роман Ігорович 13,45 13,45 30
Мариконь Федір Ігорович 20,75 1+1 22,75 5
Маринчук Анастасія Петрівна 21 1+1 23 4
Орел Катерина Олексіївна 19,42 19,42 12
Панчук Іван Миколайович 14,3 1+1 16,3 21
Пархомець Анна Степанівна 14 14 27
Позіховська Анастасія Ігорівна 18,83 1 19,83 11
Приходько Юлія Ігорівна 16,55 1 17,55 16
Рудюк Аліна Сергіївна 10,8 10,8 32
Савицький Вадим Олександрович 19,63 1+1 21,63 6
Самолюк Володимир Андрійович 18 18 15
Самчук Інна Петрівна 18,94 25+1 44,94 2
Содольський Артур Миколайович 15,45 1 16,45 20
Федорчук Маргарита Юріївна 17,83 1 18,83 13
Хоружа Анна Олександрівна 13,83 1 14,83 26
Царук Катерина Василівна 17,17 1 18,17 14
Чмир Емілія Олександрівна 16,11 1 17,11 19
Юрчук Владислав Вікторович 13,25 13,25 31
Яремчук Наталія Віталіївна 19,39 20 39,39 3

 

Класний керівник                                                  Приходько Н.П.

 

 

 

Рейтинг успішності учнів V (9) класу

за ІІ семестр  2015-2016 н. р.

 

п\п

Прізвище та ім’я учнів Середній бал Бали за участь в олімпіадах і конкурсах Загальна кількість балів Місце по рейтингу
Блох Євгеній Олександрович 15,3 15,3 21
Бойко Владислав Михайлович 14,3 14,3 22
Бусленко Віталій Васильович 19,9 19,9 7
Галяс Яна Іванівна 19,3 1+1 21,3 6
Гриб Єлизавета Олександрівна 17,3 17,3 16
Гуменюк Олександр Віталійович 11,6 11,6 27
Данилюк Ірина Василівна 11,6 1 17,8 15
Друзюк Богдан Ігорович 16,1 16,1 18
Жовтовський Назар Володимирович 12,6 1 13,6 23
Захарчук Поліна Сергіївна 17 1 18 14
Звягінцева Анна Ашотівна 11,8 11,8 26
Іванова Ірина Володимирівна 18,3 1 19,3 8
Кручок Ірина Ігорівна 20,7 20+1+20 61,7 1
Кучевський Олександр Віталійович 16,5 16,5 17
Матлашук Владислав Володимирович 19,1 19,1 9-10
Мельник Олександра Олександрівна 19,9 1+1 21,9 4-5
Музичук Діана Володимирівна 17,9 1 18,9 12
Носаль Анна Кирилівна 20,9 20 40,9 3
Осійчук Ірина Володимирівна 18,1 1 19,1 9-10
Прокопчук Іван Сергійович 15,8 15,8 19
Сапожко Мар’яна Олександрівна 17,8 1 18,8 13
Соколовська Аліна Олександрівна 17,9 25+1 43,9 2
Сульжук Назар В’ячеславович 11,9 11,9 25
Тимощук Олександр Андрійович 10,8 10,8 28
Ткаченко Григорій Володимирович 10,2 10,2 29
Ткачук Назарій Юрійович 13 13 24
Устимець Ірина Анатоліївна 15,6 15,6 20
Цимбалюк Юлія Михайлівна 18 1 19 11
Шевчук Іванна Миколаївна 20,9 1 21,9 4-5

 

         Класний керівник                                                  Верба Л.Л.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг успішності учнів VI(10) класу

за ІІ семестр  2015-2016 н. р.

 

п\п

Прізвище та ім’я учнів Середній

бал

Бали за участь в олімпіадах і конкурсах Загальна кількість балів Місце по рейтингу
Басюк Алла Андріївна 19,875 1 20,875 11
Гапончук Іванна Вікторівна 19 1 20 13
Гречич Олександра Ігорівна 21,6 52 73,6 2
Деркач Марія Іванівна 19,764 21 40,764 7
Дмиш Людмила Ярославівна 15,823 1 16,823 26
Ільченко Анна Сергіївна 15,529 1 16,529 28
Калюжна Христина Юріївна 18,176 18,176 21
Ковалець Марина Миколаївна 21,75 1 22,75 8
Козаченко Каріна Сергіївна 15,176 15,176 29
Купців Дмитро Олегович 16,1 1 17,1 23
Леусь Віталій Юрійович 18,88 18,88 17
Лобчук Роман Валерійович 16 1 17 25
Малейчик Михайло Петрович 15,75 1 16,75 27
Марчук Юлія Сергіївна 21,375 25 46,357 4
Мельничук Валентин Олегович 18,352 1 19,352 15
Миронченко Яна Анатоліївна 20,058 1 21,058 10
Нацик Максим Володимирович 16,33 2 18,33 20
Ніколаєв Владислав Миколайович 20,352 20,352 12
Пацюрковська Ольга Ростиславівна 17,647 1 18,647 18
Петрова Дарія Олегівна 21,529 21 42,529 5
Попович Микола Олександрович 18,176 1 19,176 16
Прищепа Андрій Юрійович 18,88 1 19,88 14
Сауляк Микола Русланович 21,47 67 88,77 1
Синичич Ярослава Ярославівна 20,705 21 41,705 6
Скоцик Назар Олександрович 17,55 1 18,55 19
Слободянюк Василина Вікторівна 21,117 46 67,117 3
Сутулець Андрій Сергійович 15,06 2 17,06 24
Шимків Іван Віталійович 17,94 17,94 22
Шкаралевич Юлія Сергіївна 19,117 2 21,117 9

 

  Класний керівник                                                      Тесленко К.В.                           

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг успішності учнів VІІ(11) класу

за ІІ семестр  2015-2016 н. р.

 

 

п\п

Прізвище та ім’я учнів Середній бал Бали за участь в олімпіадах і конкурсах Загальна кількість балів Місце по рейтингу
Вознюк Марина Юріївна
Голубош Іван Вікторович
Грисюк Інна Олександрівна
Жовтовський Іван Володимирович
Зданевич Ірина Сергіївна  
Іванов Олексій Олександрович
Король Мар’яна Сергіївна
Кравчук Василь Олександрович
Купців Катерина Олегівна  
Леоненко Владислав Олександрович
Ляшук Катерина Ігорівна
Матвійчук Мар’яна Петрівна
Міщук Ірина Олегівна  
Мосіяка Оксана Віталіївна
Оверчук Марина Сергіївна
Озарчук Роман Володимирович
Пилипчук Анастасія Миколаївна
Поліщук Анна Русланівна
Соботюк Василь Юрійович
Сульжук Андрій Андрійович
Третяк Людмила Валентинівна
Федчук Андрій Олександрович
Черначук Руслан Валерійович
Шматко Андрій Іванович  

 

   Класний керівник                                               Шолодько Т.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі і розміщення посилань заборонено.

Комментарі закрито.