Архіви за місяць Вересень, 2014

Вистава обласної філармонії

Учні нашої гімназії часто відвідують Рівненський драмтеатр, обласну філармонію, органний зал. А нещодавно артисти  завітали до нас. Рівненська обласна філармонія виступила з виставою «Коза-дереза». Молоді талановиті актори, гарні декорації, музичний супровід зацікавили молодших школярів. Гучними аплодисментами та вигуками «браво» зустрічали учні акторів. З нетерпінням чекатимуть гімназисти на нові зустрічі.

dramteat

 

Поїздка у Хотин

Одного осіннього дня нам випала нагода поїхати у міста Кам’янець-Подільський, Чернівці, а також у Хотин.
Спочатку ми вирушили до Хотина. Було проведено гарну екскурсію по фортеці.  Сувора і грізна фортеця розташовується на правому березі Дністра. Ще у Х-ХI ст. стояло там місто, що спершу входило до Київської Русі, а пізніше до Галицького князівства.  Не менш величною та цікавою є і фортеця у м. Кам`янці – Подільському. Та й саме містечко є дуже гарним, мальовничим, оригінальним. (більше…)

Замки Львівщини

24 вересня учні 5-6 класів відвідали замки Львівщини. Екскурсія була дуже насиченою і цікавою. Діти побували у Золочівському замку,де познайомились з безцінними експонатами, загадали бажання біля «каменя бажань».

Дуже сподобалася всім картина із сандалового дерева вагою понад 200 кг. Надзвичайні емоції переповнювали учнів після відвідування величного Підгорецького палацу, слухали цікаві легенди та бувальщини про власників будівлі.

Милувалися та захоплювалися експонатами Олеського замку. Запам`яталося дітям катання на конях, грамоти, отримані від козака та куплені магніти у вигляді підкови.

   Василина Слободянюк

Вибори президента гімназії

12 вересня відбулися вибори учнівського президента гімназії. І учні, і вчителі активно голосували. Більшістю голосів перемогу здобув учень 10 класу Кравчук Василь.  На засіданні колегії старост відбулася інавгурація новообраного президента. Василь подякував усім за підтримку, проголосив промову та склав обіцянку президента гімназії. Вітаємо Кравчука Василя з перемогою і бажаємо йому натхнення для здійснення творчих планів та задумів!!!

Фарбування мосту

Вже загальнодержавною стала тенденція розфарбовування сірих об’єктів у синьо-жовті кольори. З метою підняття національного патріотичного духу та символічного демонстрування цілісності нашої держави в Україні відбуваються цілі серії подібних заходів. Так, сьогодні важко знайти міст, який ще не став жовто-блакитним, або ж прогулятись вулицею, на котрій би не була помічена державна символіка. А от у нас у Гощі ще можна знайти багато таких об`єктів, на котрі так і проситься національна  символіка. Учні 7 класу Гощанської гімназії (кл. кер. Приходько Наталя Петрівна) неодноразово були ініціаторами патріотичних акцій. (більше…)