Архіви за місяць Листопад, 2014

Змагання з шахів та шашок

У спортивному залі Гощанської гімназії було проведено змагання серед команд-класів з шахів та шашок в залік Спартакіади навчального закладу. Серед команд І групи де змагались учні 8-11 класів в перемогу з шашок та шахів святкувала команда 10 класу. А серед команд другої групи перше місце у учнів 7-го класу як з шахів так і шашок. (більше…)

Екскурсія в обласне управління МВС

26 листопада хлопці 10 та 11 класів побували в обласному  управлінні МВС. Міліціонери провели учням екскурсію по відділах, показали різні види зброї. Ця екскурсія допоможе хлопцям визначитися в майбутньому, пізнати складну структуру цієї професії.  Екскурсія була цікавою та пізнавальною. (більше…)

Лінійка пам`яті жертв голодомору

Кожен народ, якщо він справжній народ, має свою власну історію.

Третій тиждень листопада кожного року в нашій країні – поминальний по жертвах імперських насильств над українцями, в тому числі і Голодомору 1932-1933 рр. (більше…)

День Гощі

Рідний край. Починається він з батьківського порога, стежини до хати, що ніжно стелиться в садочку. А для нас усіх найдорожче , найкраще у світі наше рідне містечко Гоща. Тут корінь нашого славного роду українського. «Моє містечко – це часточка моєї Батьківщини» – під такою назвою 21 листопада пройшов загальногімназійний захід. (більше…)

Тиждень природничих дисциплін

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В  гімназії відбувся тиждень природничих дисциплін. Розпочався він вікториною «Як я знаю Україну» серед учнів 8 класу. У вівторок пройшла виставка літератури на природоохоронну тему в шкільній бібліотеці. (більше…)

Родинне свято в 2 прогімназійному класі

11 листопада в 2 прогімназійному  класі відбулося родинне свято «Запросини до осені». Пройшов захід у веселій, дружній атмосфері: бадьорого настрою всім присутнім додали чудові пісеньки, таночок з листочками у виконанні дівчаток, ігри та розваги, смачний пиріг. З цікавістю другокласники спостерігали за дійством, яке розіграли старші друзі – шестикласники. Від головного героя свята  Стецька маленькі глядачі отримали сюрприз – гарбуз з цукерками. Підготувала і провела захід вихователь ГПД Тимощук О.М.

Cвято української писемності

9 листопада в день ушанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця відзначається свято української писемності. Вже традиційно гімназисти зібралися на урочисту лінійку , присвячену рідній мові. Замайоріла зала вишиванками,  національною символікою. Під час свята учні декламували вірші, співали пісні про мову. Не залишив нікого байдужим український танок у виконанні учнів 10 класу. (більше…)