Архіви за місяць Лютий, 2015

Про визначення термінів проведення ЗНО 2017 та роз’яснення щодо його проведення

 

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.

Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань,  будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, іспанської, німецької, французької мов – 25 травня, англійської мови – 29 травня, математики – 31 травня, історії України – 2 червня, російської мови – 6 червня, біології – 8 червня, географії – 12 червня, фізики– 14 червня, хімії – 16 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

День самоврядування

27 лютого в гімназії відбувся “День самоврядування. ”  Учителями у першокласників були учні 5го класу. Вони проводили свої перші уроки, навчаючи менших товаришів. Приємно відмітити те , що  старшокласники  дуже старано готувались до уроків. А під час уроків показали себе уважними, дисциплінованими, відкритими для молодших школярів. У свою чергу учні першого класу, бачили у вчителях – старшокласниках справжніх старших друзів. Як одні так і інші отримали масу позитиву і гарних вражень.

SAM_7955

SAM_7970

 

 

Розклад додаткової освіти

Розклад додаткової освіти в 6 класі Завантажити

День іменинника в 6 класі

CAM00845

 

У 6 класі пройшло святкування Дня іменинника. Учні вітали дітей, що народилися в період осені та зими, таких у нас 14. Іменинників привітали подарунками, а потім всі разом частувались за святковим столом.

Запитання директору: Чому в гімназії не оголошується карантин?

Відповідь: Оголошення карантинних заходів регулюється санітарно-епідемічним законодавством. Навчальні заклади не наділені правом робити це самостійно. Питання про оголошення карантину розглядається районною комісією з надзвичайних ситуацій на підставі подання медичних установ про наявність так званого епідеміологічного порогу захворюваності. Наскільки я інформований такий поріг у нашому районі не перейдений. Захворюваність учнів гімназії на сьогоднішній день не носить критично масового характеру.

Дякуємо за запитання.

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Актив класу

                                     Актив класу:

 

Староста :                                       Черняк Валерія;

Заступники старости :       Воловодик Яна, Вознюк Світлана;

Колегіум :                                            Царук Ірина;

Фізорг :                                                  Бартманський Павло;

За чергування :                              Куліковська Софія, Гуда Артем;

За відвідування:                             Скоцик Наталя,  Ярощук Аня;

Організатори свят:                  Дмиш Катя, Купців Олена;

Ді Джей:                                              Галій Роман, Волковський Єгор;

Фотограф класу:                         Бусько Володимир;

Зелений куточок:                       Тацюк Марина, Пазинюк Влада.

Грамота

Учні 6 класу були нагороджені грамотою за участь у Міжнародній природознавчій грі “Геліантус”

111 002

“Прийди, весно, прийди, красна!”

“Масляна, Масляна,яка ти мала – якби тебе сім неділь, а посту одна!” -говорили так наші люди, погулявши один тиждень перед Великим постом. Любить це свято і гімназійна родина. Вже стало традицією святкувати масляну в гімназії. Ще тільки відлунали Різдвяні свята, як п’ятикласники взялися до роботи. І ось уже лунають веснянки в коридорах гімназії, готуються костюми, сценки. Як хочеться дітворі весни. Де ж вона? Треба її врятувати від холодної Зими! А для цього потрібно спалити опудало Зими! І весело звучить: “Прийди, весно, прийди, красна!” І замайоріли різнокольорові хустки, віночки, стрічечки у веселому хороводі. А які ж смачні млинці! З’їси – аж  душа радіє і жити хочеться! Тепер можна й тепла чекати.

DSC05411DSC05421

DSC05412

 

 

Склад колегії старост

Кравчук Василь (10 кл.) – президент гімназії

Данилюк Андрій (5 кл.)

Грисюк Анастасія (5 кл.)

Черняк Валерія (6 кл.)

Вознюк Світлана (6 кл.)

Самчук Інна (7 кл.)

Калько Тетяна (7 кл.)

Галяс Яна (8 кл.)

Мельник Олександра (8 кл.)

Синичич Ярослава (9 кл.)

Слободянюк Василина (9 кл.)

Ляшук Катерина (10 кл.)

Сульжук Андрій (10 кл.)

Волясенко Денис (11 кл.)

Гуда Тетяна (11 кл.)