Архіви за місяць Березень, 2015

” Прийди, прийди Весно!”

свято весни

Наші перемоги.

26 березня на базі Гощанської школи відбулася районна олімпіада “Юне обдарування”. П`ять учнів 4 класу взяли в ній участь. Із них I місце з математики виборола Євпат Христина, а Кроль Дмитро – 6 місце. З української мови I місце у Голянської Тетяни, на другому – Кухар Катерина.У Кухоцької Софії з природознавства – 6 місце.

Зустріч з канадцями

Цьогоріч у Острозькій академії 19-20 березня проходив симпозіум із канадознавства. Захід був приурочений до п’ятиріччя заснування Центру канадознавства Національного університету «Острозька академія».Метою симпозіуму є скликання відомих науковців та молодих вчених, зацікавлених у глибокому вивченні канадознавчої проблематики.

(більше…)

Кращий читач року

25 березня в центральній районній бібліотеці для дітей пройшов  другий етап Всеукраїнського щорічного конкурсу ”Кращий читач  року”.

В цьому конкурсі взяли участь учениці  IV (8) класу Шевчук Іванна та Осійчук Ірина. Іванна нагороджена дипломом за II місце, Ірина сертифікатом  ”Крачий читач року”.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

До нас приїздили гості з Канади!

DSC05544 DSC05506 DSC05525

День Канади

CAM00939

 

CAM00943

CAM00944

 

У стінах Гощанської гімназії пройшло святкування дня Канади. Наш клас відповідав за “Спорт, фізкультуру та відпочинок у Канаді”. Учні 6 класу підійшли до підготовки дуже ретельно. Заздалегідь прикрасили класну кімнату, працювали над виготовленням декору, шукали цікаву інформацію. Свято пройшло вдало, діти з цікавістю спостерігали за всім, що відбувалось.

Освітньо- культурна поїздка до Польщі

Освітньо- культурна поїздка для учнів, їхніх батьків та студентів до Польщі за сприяння Східноєвропейського державного університету (Перемишль, Польща) та Осередку польської мови та культури (Рівне): Перемишль, Краків, Закопане, Красічин, аквапарк у Кракові та басейн при готелі в Перемишлі +  навчальні години. ( Все включено, 220Є)

 

Термін 29 квітня-05 травня 2015 року

 

Оформлення документів за сприяння осередку.

 

Бажаючим обов’язково зголоситись не пізніше 1 квітня, в зв’язку з оформленням документів в консульстві.

 

Інформацію про детальний план поїздки можна отримати у вчителя польської мови Єфімчук О. М.

Деталі за тел. 0977419173 (Анна Василівна)

Фінал з волейболу

zUWNJjssj8U

В Гощі відбулись фінальні змагання з волейболу серед дівчат в залік районної Спартакіади серед школярів. Шість кращих команд виборювали звання переможців та призерів змагань.

У підсумку в боротьбі за перше місце зустрілись команди Гощанської ЗОШ та ліцеїстки з Бугрина. Кращими стали місцеві школярки. В боротьбі за третє місце гімназистки перемогли волейболісток з Тучинської ЗОШ.

Нумо дівчата

DSC02547

DSC02549

В приміщенні районної гімназії відбулися конкурсні змагання під гаслом “Нумо дівчата” в яких приймали участь команди з 8 по 11 класи у складі 3 чоловік.

Програма передбачала:

  1. метання в ціль 3 дротиків
  2. стрибки через скакалку
  3. стрибки у довжину з місця
  4. пришивання гудзиків до хустинки
  5. вирізання з паперу цифри 8
  6. обирання картоплини

У підсумку перемогу здобула команда з 10 класу. Друге місце – 9 клас. Третє місце поділили дівчатка з 8 та 11 класу.