Архіви за місяць Червень, 2015

Під звуки джазу…

Хвилююче свято випускного балу… В оригінально прикрашеній святковій залі у стилі шістдесятих зібралися вчителі, батьки, гості. Під звуки джазу на сцені з`явилися випускники на чолі з класним керівником Рудик О. В. З вітальними словами до молоді звернувся директор гімназії Скоцик В. Є., який побажав випускникам щасливої долі, миру, злагоди, адже ці юнаки і дівчата йдуть у самостійне доросле життя в непростий час і мають довести, чого варті і на що здатні. Зворушливими словами батьків закінчилися урочистості, а потім були обійми, поцілунки, квіти, сльози. Попереду у випускників зовсім інше, вже доросле життя. Тож нехай кожен з них знайде свою стежину, обере ту професію, яка визначить його подальшу долю, звісно ж , у мирній і суверенній Україні.

Випускний 1

Випускний

Крок у доросле життя

Останній дзвінок пролунав для 29 учнів 11 класу. 18 років поспіль велика гімназійна родина збирається на кортику, щоб надати путівку у вир дорослого життя своїм вихованцям. Сонячна погода, святкове піднесення – все сприяло гарному настрою. Спостерігаючи за урочисто вбраними гімназистами, можна було помітити на їх обличчях і радість, і сум водночас. З вітальним словом виступив директор, батьки, гості, класний керівник, першокласники. Зробивши символічний ланцюжок дружби, під звуки останнього дзвоника випускники зробили крок у доросле життя.

Дзвоник

Туристичне свято

23 травня учні та вчителі вирушили в урочище «Берізки» на традиційне спортивно – туристичне свято.  Діти показували вміння ходити  по азимуту, в`язати вузли, ставити палатку, укомплектовувати рюкзак, розпалювати вогнище. Окрім того, були і спортивні змагання: човниковий біг, стрибки у мішку, їзда на велосипеді. Редколегії класів працювали над бліц – газетами,  а кухарі почастували всіх смачною кашею. Перемогу в змаганнях отримали учні 7 та 8 класів. OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

День гімназії

Травень багатий на свята. Але найбільшим святом, якого чекають всі: і гімназисти, і вчителі, і батьки – є день народження гімназії. Цьогоріч їй виповнилося 18. Привітати з повноліттям гімназію прийшло багато гостей, друзів, прихильників. Зі сцени лунали слова вдячності від місцевої влади, батьків, випускників, учнівського самоврядування .  Було багато нагород та подяк учням та вчителям гімназії.  Діти демонстрували свої здібності у музичному, театральному, хореографічному мистецтвах. Свято пройшло у дружній, теплій атмосфері.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA