Архіви за місяць Вересень, 2015

Чарівний Львів

На днях  учні 6 та 7 класу відвідали місто Львів – одне з найкрасивіших міст України. Побували в парку Високий замок, в музеї зброї, Аптеці-музеї, на фабриці шоколаду та в карамельній крамниці. Із задоволенням прогулялися по дивовижним вулицям міста та посмакували стравами в “Пузатій Хаті”. Отримали багато позитивних емоцій та дізналися безліч нового та цікавого.

CAM01216CAM01257

Олімпійський тиждень

З понеділка 14.09 в Гощанській гімназії проводилися фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня фізкультури та Олімпійського тижня в Україні. Діти прийняли участь в змаганнях з футболу, “Веселих стартах” та Олімпійському уроці.

CAM01178CAM01206CAM01182CAM01204

До нас завітав ляльковий театр

У понеділок  14 вересня  у гімназію завітав Луцький ляльковий театр. Діткам початкових класів було запропоновано переглянути виставу «Зайчик Побігайчик». Гарні декорації , хороша гра акторів, цікавий сюжет вистави зробили свою справу.   Результат  – радісні  обличчя дітей та хороший настрій.

У нас новий президент

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11 вересня усі гімназисти  та вчителі голосували – обирали учнівського президента. Цьогоріч до виборів учні підготувалися краще і відповідальніше (виготовили нову скриньку, підготували агітаційні плакати, вчасно подали списки виборців).

Більшістю голосів перемогу на виборах здобула учениця 10 класу Василина Слободянюк (81 голос).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

(більше…)

Стартує передвиборча кампанія

Цього тижня учні гімназії обиратимуть президента. Перше засідання виборчої комісії відбулося 4 вересня . На ньому учні ознайомилися з порядком проведення виборів та отримали бланки для реєстрації кандидатів у президенти. На цьому засіданні було обрано голову виборчої комісії (Гапончук І.,учениця 10 класу ) та затверджено графік передвиборчої кампанії:
7-8 вересня – подання кандидатур на посаду  учнівського президента гімназії;
9-10 вересня – дні агітації;
11 вересня – день виборів.

Майбутнє України в руках патріотів

У всіх класах Гощанської гімназії пройшли уроки під назвою «Майбутнє України в руках патріотів». У старшокласників пройшли уроки-роздуми про історичну долю України від часів правління київських князів до наших днів, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни. На уроках говорили про сьогодення й перспективи України у складі Європейського Союзу, про національну свідомість кожного громадянина, про те, які риси потрібно виховувати в собі, до чого прагнути, яким стати, щоб бути справжнім патріотом своєї держави.

pershyj-dzvonyk
Учні прогімназійних класів на своїх перших уроках дізналися про те, чим може пишатися українець, переглянули мультфільми патріотичної спрямованості із серії «Це наше і це – твоє!», з подальшим їх обговоренням.

Перший звоник 2015 (294)

Свято 1-го дзвоника 2015

1veresnja2

І знову пролунав перший дзвінок… Усе сприяло гарному перебігу свята: яскраве сонечко, чисте небо, квіти, повітряні кульки, розмаїття вишиванок, усмішки на обличчях дітей та тривога в очах дорослих. За традицією урочистий захід відкрив директор гімназії Валерій Євстафійович Скоцик, після чого всі присутні дружно виконали Гімн України та Гімн гімназії. Не менш хвилюючою була поява першокласників.

1veresnja3

(більше…)