Архіви за місяць Листопад, 2015

Плекаймо нашу рідну мову!

“Плекаймо нашу рідну мову!” – під таким гаслом відбулося свято української мови в 3 прогімназійному класі. Ведуча цього заходу вихователь ГПД Тимощук О. М. знайшла вдалі слова, щоб пояснити вихованцям, що найбільшим багатством українського народу є його квітуча, мелодійна, чарівна мова. З великою насолодою слухали присутні на святі батьки та вчителі вірші, пісні у виконанні дітей, подивилися народний таночок. Багатство мови учні передавали за допомогою численних порівнянь, афоризмів, епітетів тощо. Сподобався глядачам і жартівливий діалог хлопчиків, які шукали вихід із “суржикового лісу”. Виконавши мовні завдання, вони вдало вибралися звідти.

Між іншим, учні 3 класу продовжують роботу над проектом “Плекаймо рідну мову!” і запрошують до співпраці своїх вчителів, батьків та учнів інших класів.

.       OLYMPUS DIGITAL CAMERA            OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Пам`ятаймо, щоб не повторилось…

IMG_8059Сьогодні, 27 листопада, в нашій гімназії відбулося урочисте дійство під назвою ” Пам`ятаймо, щоб не повторилось…” до Дня пам`яті жертв голодомору та політичних репресій. Діти та вчителі слухали сувору інформацію про ті страшні часи і у багатьох з них сльози бриніли на очах. А ще читали патріотичні вірші, виконували колядки репресованих українців.

IMG_8062
Закінчився захід спільною молитвою та виконанням церковного гімну ” Боже, великий, єдиний”. Захід підготували і провели: педагог-організатор Устимець Наталія Юріївна та вчитель історії Бриковець Оксана Андріївна.

IMG_8067

День пам’яті жертв голодомору

День пам’яті жертв голодомору

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. Заходи, присвячені цьому дню, щорічно проходять в четверту суботу листопада. (більше…)

Патріотичний флешмоб

“Вільні творять майбутнє”. Під таким гаслом пройшов патріотичний флешмоб у Гощанській гімназії , приурочений Дню утворення Української державності та Дню Гідності і Свободи.

Коротке відео ви можете побачити тут https://youtu.be/AJw1KgTQkK8

SAM_8734SAM_8729SAM_8730

Свято “Осіння симфонія”

Поволі опадає з дерев пожовкле листя, все частіше густі ранкові тумани зустрічають нас на стежині до гімназії,  низько пливуть хмари і скидають на землю краплинки холодного дощу. Та ще із–за хмар посилає яскраві промінчики,  виглядаючи, сонечко і зовсім не думається про зиму.
Отож 17 листопада учні 2 класу зустрічали у своєму класі гостей на святі «Осіння симфонія». Гостями свята були батьки, мами, бабусі. Діти розповідали про особливості осені, співали пісень, розгадували загадки, декламували вірші.
У класі панувала тепла атмосфера, лунали аплодисменти. Та найважливішими були теплі погляди і посмішки задоволення рідних людей.

осінь1осінь2

Фестиваль учнівських зачісок

В понеділок 16 листопада в гімназії відбувся фестиваль учнівських зачісок. В фестивалі брали  участь учні початкових класів. Хочеться висловити щиру вдячність дітям за активну участь у фестивалі. Зачіски виявились настільки цікавими, оригінальними що вибрати кращу з них виявилось просто неможливо. Тому всі найкращі зачіски пропонуємо вашій увазі.  Хотілося б бачити такі зачіски щодня. Вони дисциплінують і підкреслюють оригінальність та неповторність учня, дають можливість розкрити внутрішній світ дитини,  виховувати охайність, акуратність .

zachiska2 (більше…)

Брейн-ринг (вища ліга)

13 листопада команди учнів 8- 11 класів змагалися в інтелектуальній грі “Брейн-ринг”. Панувала напружена,  але дружна атмосфера . Кожна з команд  хотіла отримати перемогу, тому протистояння  наростало. Ведучий вміло і вправно знижував бал напруги.І хоч восьмикласники у цій групі були найменшими, та саме вони отримали перемогу. Вітаємо переможців!

Кращим зневцем став Ковальов Богдан, а приз за краще запитання отримала Шевчук Іванна.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Інформаційно-методична картка

Детальну інформацію про ЗНО 2016 року можна переглянути тут: Інфор-метод картка Про ЗНО-2016 (1)

А ми дивилися виставу

Сьогодні , 12 листопада, у гімназії побували артисти Луцького лялькового театру. Учні початкових класів мали змогу переглянути  виставу “Котигорошко”. Цікавий зміст, яскраві ляльки, талановита гра акторів… Все сприяло гарному настрою та  позитивним емоціям. Діти  сміялися, аплодували та дякували акторам.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тиждень безпечного руху на дорозі

В Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня є безпека дітей на дорозі. Сьогодні в гімназії у прогімназійних класах пройшла вікторина ” Чи знаєш ти правила дорожнього руху?”. Діти охоче відповідали на запитання, а потім переглянули мультфільм на цю ж тематику.  А  ще учні початкових класів намалювали малюнки та організували виставку на вищезгадану тематику. У рамках Тижня  в усіх гімназійних класах пройшли виховні години щодо безпечного руху на дорозі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA