Архіви за місяць Грудень, 2015

Цікавий грудень кількома рядками…

Розпочався перший зимовий місяць активно, творчо, захоплююче та святково.

11 грудня учні та вчителі гімназії вже традиційно взяли участь у районному конкурсі «Вифлиємська зірка». Наші діти показали гарне театралізоване дійство, яке супроводжувалося оригінальними колядками. Виступ сподобався усім і був гідно оцінений  журі. Щиро вітаємо учасників та організаторів (А.Г. Машлай, С.Р. Сінкевич) з перемогою та бажаємо нових звершень!!! (більше…)

Кращі стрільці гімназії

За підтримкою  Спортивно – технічного клубу, товариства сприяння армії, оборони України в Гощанській гімназії було проведено особисті змагання по стрільбі з пневматичної зброї. Учні 9 – х класів, юнаки та дівчата вибороли першість на кращого стрільця, у підсумку кращими стали учень 11 класу Озарчук Роман та  учениця 10 класу Слободянюк Василина.DSC02723

Сто днів у школі

Цікаво та весело пройшло свято першокласників « Сто днів у школі» .

До них  завітали в гості казкові герої кіт Базиліо і лисиця Аліса, Бука і Бяка з цікавими завданнями та конкурсами. Не обійшлося тут і без Ліні, з якою першокласники швидко попрощалися. Учні декламували вірші, розказували смішні історії . В конкурсах і сценках брали участь і батьки. Все це супроводжувалося веселими  піснями , танцями. (більше…)

Кращі багатоборці гімназії

В приміщенні спортивного залу Гощанської районної гімназії кращі юнаки виборювали особисту першість з багатоборства, яка була присвячена Дню Збройних Сил України.

Біля двадцяти учасників змагались у попередньому етапі, де визначалась краща шістка багатоборців, які у фіналі мали визначити переможця та призерів змагань.

У першому етапі гімназисти змагались в стрибках у довжину з місця, підтягуванні на перекладені, стрибки через скалку і човниковому бігу 4х9 метрів. (більше…)

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Переможці ІІ етапу олімпіад – 2015-2016

Бібліотечний урок

(більше…)

календар на грудень

Грудень

1 – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

День працівників прокуратури.

  • 110 років від дня народження Олексія Полторацького (1905–1977), українського письменника, літературного критика.
  • 85 років від дня народження Романа Миколайовича Федоріва (1930), українського письменника.

(більше…)