Архіви за місяць Червень, 2016

Венеційський випускний бал

Ось і відбулося цікаве, неймовірне, захоплююче та феєричне дійство – гімназійний випускний у венеційському стилі.

Було багато блиску, шику, фарб, а найголовніше – сяючих облич.
Атмосферу карнавалу підтримували танцювальні постановки, яскраві костюми, оригінальні маски, декорації.
Випускники , вчителі та батьки обмінялися вітаннями і словами вдячності. Звернувся з найкращими побажаннями до винуватців свята директор гімназії Валерій Скоцик, а потім разом із завучем Галиною Радовенчик вручили дітям омріяні атестати. А ще були танці, пісні, поезія. Присутні мали змогу переглянути фільм про шкільні миті випускників.
Свято закінчилося, але залишилися приємні спогади, яскраві враження, гарні світлини.

Побажаємо ж випускникам-гімназистам щасливого майбутнього!

9zYKcBu1uOM

 

8xUisQLG_jE

 

gEIYYMOQ8Jk

oAlPGHaY9D4

OI5yojTUPR0

Урожайний травень

Зазвичай урожай збирають восени, але для вчителя урожайним завжди є травень. Адже саме в травні завершується навчальний рік, підбиваються підсумки  роботи вчителів і учнів.  Цьогоріч цей урожай був щедрим на грамоти ,  подяки, дипломи, стипендії. Їх було аж   150 ! Це й не дивно , бо ж у гімназії навчаються обдаровані , талановиті, усебічно розвинуті діти. А тому й нагороди отримують не лише за навчання, а й за  активну громадську роботу, за спортивні та мистецькі досягнення.

Плоди   роботи гімназії  – це не тільки  нагороди, а й   виховані , розумні, свідомі та дорослі  діти – наші одинадцятикласники. Для них цей день дуже важливий. Цей останній шкільний дзвінок сповістив їм про закінчення  дитинства і покликав у доросле життя. Отож нехай  їм щастить !

QooAdvVxZCM

M1x7CoOP3Uw

bnxVASIkPJw

Орієнтовна тематика творів для І (5) класу

Тематика творів