Архіви за місяць Травень, 2017

Відкриття пам`ятної дошки “Гощанська гімназія – 20 років успіху”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відкриваємо новий майданчик

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Гощанська гімназія – 20 років успіху!

 


Новый рисунок                  Успіх – є щасливий шлях

Шлях у 20 років, який день за днем ми пройшли , як згуртоване братство, об’єднане спільною метою є успішним. А успіх – неодмінний критерій щастя. За ці роки мені,сподіваюсь як і кожному із Вас, пощасливилось спостерігати та переживати сотні і тисячі радісних моментів.

Це – хвилини учнівського щастя від подоланих вершин на тернистій дорозі до знань та тріумфів від численних перемог у різноманітних інтелектуальних, мистецьких та спортивних олімпіадах, конкурсах, турнірах і особливо -видатних результатів ЗНО. Не можу не зазначити, що ми серед кращих навчальних закладів держави.

Це – хвилини учительського щастя та гордості за своїх вихованців, радості за творчі знахідки, освоєні нові технології та чудові уроки.

Це – хвилини батьківського щастя за досягнення своїх найдорожчих дітей та їх щасливу долю.

Врешті, і я безмежно щасливий, що причетний, як і кожен із Вас, до цього успішного  двадцятиріччя.

Сьогодні, як ніколи, чітко усвідомлюю головну засаду нашого успіху – любов до спільної справи, розвитку і процвітання нашого дітища – гімназії, любов та повага до кожного із нас , колишніх і теперішніх учнів, учителів, батьків, наших друзів і покровителів.

Неодмінною  умовою успіху було подолання труднощів, рух від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму. Ми ніколи не посипали голову попелом, а завжди зберігали оптимізм, бадьорість та велику віру в значущість нашої праці.

Ми діяли і діємо за принципом: не питай, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї країни! Тому наш двадцятирічний шлях невіддільний від життя  України. Ми завжди у вирі подій та в авангарді демократичного європейського руху.  Ми активно підтримали обидві революції, першими у районі провели дні Європи та підняли стяг ЄС. Ми першими включились у волонтерський рух та організували збір коштів на підтримку нашої армії. Я горджуся тим , що сьогодні всі ми: учителі, учні, випускники, батьки – справжня патріотична корпорація, члени якої , де б вони не були, роблять усе можливе для своєї країни: на фронті, в боротьбі за законність та безпеку, в реформуванні державних структур, в економіці, охороні здоров’я, культурі та освіті. Наші випускники залишаються патріотами,  навчаючись, працюючи та проживаючи у багатьох зарубіжних країнах.

Вітаючи усіх  Вас із 20-річчям нашої гімназії, засвідчую свою повагу  та вдячність за спільну працю та своє глибоке переконання, що і  у майбутньому наш вивірений шлях буде не менш успішним та щасливим.

Валерій Скоцик   –  Ваш товариш та директор.

 

Рекомендації випускникам по ЗНО

Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал.

Тренуйся. Перед офіційним тестуванням варто виконувати якнайбільше опублікованих тестів – просто заради тренування, наприклад, проходити тести ЗНО онлайн. Не можна навчитись добре виконувати тести, не тренуючись на них самих, підмінюючи цю практику іншими видами контролю й самоконтролю. Ці тренування не тільки знайомлять з типовими конструкціями тестових завдань, а й дають вам інший досвід – самоспостереження й оптимальної саморегуляції під час тестування. (більше…)

День Європи

З нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України в нашій державі відзначають День Європи.

У зв’язку з цим на гімназійному подвір’ї 11 травня відбулося урочисте підняття Державного Прапору України та Прапору Європейського Союзу.

Кращі знавці української мови (Слободянюк В., Гречич  О., Яремчук Н.) мали честь під звуки Гімну України підняти прапор держави. Прапор Європейського союзу підняли кращі знавці іноземних мов (Петрова Д., Кручок І., Шматко Ю.).

 

З вітальним словом виступили голова РДА Юрій Ковальчук та директор нашої гімназії Валерій Скоцик, який зазначив : “Впевнений, що пройде зовсім небагато часу і Україна стане повноправним членом європейської спільноти, і ми, нарешті, повернемося додому – в об’єднану Європу”.

Відзначення Дня Європи у нашому навчальному закладі – уже традиція. Щороку ми намагаємося організувати щось цікаве та нове. Цьогоріч за ініціативи вчителів кафедри іноземних мов  було проведено квест – інтелектуально-спортивне змагання, у якому взяли участь учні 5-10 класів. Гімназисти весело провели час, подорожуючи по станціях Європи і відповідаючи на запитання. Кожна команда відвідала такі станції: «Ерудит», «Країни і столиці», «Видатні люди Європи», «Визначні місця», «Митці Європи» та «Цікава Європа».

У категорії 5-7 класи I місце виборола команда 6 класу, II місце – команда 5 класу і III місце-команда 7 класу. У категорії 8-10 класи I місце здобула команда 9 класу, II місце – команда 10 класу і III місце -команда 8 класу.

Вітаємо переможців!!!

Світлина від Оксани Єфімчук.

День матері в Україні

14 травня, неділя

День матері в Україні

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Її старання увінчалися успіхом – в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це – свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина для своїх дітей.

Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

В 2017 році День матері в Україні припадає на 14 травня.