Архіви за місяць Жовтень, 2017

Завдяки Аграрній партії маємо нову футбольну форму!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Брейн – ринг: змагання розпочалися…

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

26 жовтня розпочалася гра між командами вищої ліги. Грали учні 8-11 класів та команда вчителів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Граємо в шахи та шашки

З 23 жовтня розпочалися змагання за першість гімназії серед команд класів з шашок та шахів .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За здоровий спосіб життя

23 жовтня нашу гімназію відвідала представник поліції у справах неповнолітніх , інспектор ювенальної превенції, майор  Яремчук Марина Миколаївна.

Вона розповіла учням 6 і 7 класів про кримінальні та адміністративні правопорушення. Після виступу учні мали змогу запитати уповноважену про те, що їх найбільше цікавило.      Поговорили про кримінальну відповідальність учнів за жорстоке поводження з однолітками та про те, як уберегти власне життя від різного роду небезпек. А  потім подивилися цікавий фільм про шкідливий вплив алкоголю, наркотиків  та паління на організм підлітка.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У нашому закладі “Кіно проти корупції”

В Україні  триває фестиваль “Кіно проти корупції”.

До програми увійшли шість європейських кінострічок, які досліджують природу корупції.

Цей фестиваль  має на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися.

Учасники волонтерського руху “Спільно Гоща” (а в минулому наші гімназисти) Євген Сульжук та Тетяна  Скоцик запропонували та організували перегляд одного із фільмів нашим девятикласникам та десятикласникам .

Світлина від Людмили Верби.

Світлина від Людмили Верби.

Готуємось до написання робіт у МАН

Днями у нашу гімназію завітали представники Малої академії наук Любов Миколаївна Лівандовська- заступник директора з навчально-виховної роботи та Алла Іванівна Тимощук – методист відділень математики, фізики та астрономії. Вони розповідали старшокласникам структуру МАНу, про секції та відділення, про особливості роботи учнівської молоді в Малій академії наук, а також про перспективи , що відкриваються талановитим та розумним учням, які беруть участь у написанні наукових робіт.

А ще гості відзначили, що візит у нашу Гощанську гімназію, для них особливо приємний, тому що наш заклад – один із трьох в районі, які щороку беруть участь у написанні наукових робіт і мають переможців на обласному рівні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Основні гімназійні події з 23 по 28 жовтня

23 жовтня – збори колегії старост.

24 жовтня – просвітницькі лекції для учнів 6-7 класів з участю інспектра регіональної поліції.

25 жовтня – брейн – ринг Вища ліга.

27 жовтня – гімназійна вечірка “Геловін”.

23 – 28 жовтня – проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

23 – 28 жовтня – першість гімназії з шахів – шашок.

Екскурсія 5 класу в Дубно

19 жовтня учні 5 класу побували на екскурсії у Дубенському замку та Тараканівському форті.

Екскурсовод Ольга розповіла про історію Дубенського замку та провела цікаву екскурсію його куточками.
Важливою складовою замкового ансамблю є надбрамний корпус XV століття. У триповерховому надбрамному корпусі розташовані в’їзні ворота. Герб князів Острозьких прикрашає вхід у замок. Сьогодні це частина державного історико-культурного заповідника.

У фортеці учні відвідали музей, постійні та тимчасові виставки, побували у королівстві кривих дзеркал.
Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес замків України. З його двору дітям відкрився мальовничий вид на річку. Територія простягається всього на 300 метрів. Тут учні побачили два палаци – Острозьких та Любомирських. Наостанок загадали бажання у Дівочій вежі та посмакували дубенськими солодощами у кав’ярні.
Далі вирушили на екскурсію до Тараканівського форту, де всі милувались руїнами фортеці, містичними залишками колись гарної будови. Насолоджуючись теплою осінньою погодою, блукали підземеллями, підсвічуючи дорогу ліхтариками. Прослухали неймовірну кількість цікавих легенд, які досі оточують форт.
Учні отримали незабутні враження та позитивні емоції від проведеного дня.

 

 

Фотозвіт десятикласників з екскурсії в мальовничі Карпати

Дочекавшись чудової погоди, учні 10 класу вирушили до Карпат. Як справжні українці, відкривши для себе нову святиню, – Погінський собор Пресвятої Богородиці, розпочали подорож із молитви.

Ми дуже хочемо сказати,
що нашу подорож в Карпатах,
Продовжили на скелях ми,
Де Довбуш був з опришками.

Світлина від Ірини Самчук.

(більше…)

Печемо медовик єднання

14 жовтня вся Україна святкувала. Адже на цей день випадає кілька знаменних подій: Покрова Пресвятоі Богородиці, День Українського козацтва , День створення УПА. А гощанці відзначали ще й День селища. Багато цікавих і різноманітних заходів було на святі. Родзинкою став торт ” Український медівник” . Випікали його всі організації Гощі, адже, за задумом організаторів, це був символічний торт єднання громади. Довжина торта становила 26 метрів 40 сантиметрів! Приємно відзначити , що 6 метрів чудо- медовика спекли учні Гощанськоі гімназії!

Світлина від Ірини Самчук.