Архіви за місяць Листопад, 2018

Основні гімназійні події з 26 по 30 листопада

1. 27.11 – участь учнів гімназії в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

2. 27.11 – зустріч юнаків гімназії з представниками Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного на базі Горбаківського НВК.

3. 28.11- участь учнів гімназії в обласній Лізі сміху.

4. 28.11 – засідання англомовного клубу для гімназистів під керівництвом волонтера Корпусу Миру США в Україні Колтона Еспліна.

5. 29.11 – психолого-педагогічний консиліум з визначення стану навчально-виховного процесу в 11 класі.

6. 29.11 – участь учнів гімназії в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

7. 30.11 – брейн-ринг ( І ліга).

8. Благодійна акція “Виготовлення маскувальної сітки воїнам АТО” (упродовж тижня).

9. Випуск газети “Велика перева” (до 30.11).

 

Осінній позитивчик

З 19 по 23 листопада у нашій  гімназії усі охочі мають змогу подивитися виставку робіт учнів арт-студії “Позитив”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

День Гідності та Свободи

У нашому закладі відбувся традиційний флешмоб до Дня Гідності та Свободи. У ньому взяли участь учні 5 -11 класів та педагоги гімназії. В. Скоцик – директор – поділився спогадами про події пятирічної давнини. Завершився флешмоб спільним виконанням Гімну України.

Протягом дня на перервах звучали мелодії Революції Гідності.

Переможці районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  1. Ковалець Владислав, учень 7 класу, – І місце.
  2. Євпат Христина, учениця 8 класу, – І місце.
  3. Ковальов Богдан, учень 11 класу, – І місце.
  4. Гребенік Уляна, учениця 3 класу, – ІІ місце.
  5. Ткачук Поліна, учениця 6 класу, – ІІ місце.
  6. Кравчук Ірина, учениця 9 класу, – ІІ місце.
  7. Григорчук Анна, учениця 5 класу, – ІІІ місце.

ВІТАЄМО   ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

                     

  1. Ковальця Владислава, учня 7 класу, – І місце.
  2. Євпат Христину, ученицю 8 класу, – І місце.
  3. Ковальова Богдана, учня 11 класу, – І місце.
  4. Гребенік Уляну, ученицю 3 класу, – ІІ місце.
  5. Ткачук Поліну, ученицю 6 класу, – ІІ місце.
  6. Кравчук Ірину, ученицю 9 класу, – ІІ місце.
  7. Григорчук Анну, ученицю 5 класу, – ІІІ місце.

Основні гімназійні події з 19 по 24 листопада

  1. 20.11 – участь учнів гімназії в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.
  2. 21.11 – англомовний клуб для гімназистів.
  3. 21.11 – флешмоб до Дня Гідності і Свободи.
  4. 22.11 – участь учнів гімназії в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури.
  5. 22.11 – засідання районної творчої групи практичних психологів на базі Гощанської районної гімназії.
  6. 23.11 – участь учнів гімназії в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики.
  7. 23.11 – засідання науково-методичної ради гімназії.
  8. 23.11 – заходи до вшанування Дня Пам”яті жертв Голодомору.

Вітаємо переможців районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У п”ятницю 9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому учні гімназії вибороли 5 призових місць. Тож вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів та звершень!

  • Євпат Христина, учениця 8 класу, – І місце.
  • Семесь Аліна, учениця 9 класу, – І місце.
  • Самчук Інна, учениця 11 класу, – І місце.
  • Кравчук Ксенія, учениця 5 класу, – ІІ місце.
  • Ковалець Владислав, учень 7 класу, – ІІІ місце.

Переможці ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

  1. Євпат Христина, учениця 8 класу, – І місце.

  2. Семесь Аліна, учениця 9 класу, – І місце.

  3. Самчук Інна, учениця 11 класу, – І місце.

  4. Кравчук Ксенія, учениця 5 класу, – ІІ місце.

  5. Ковалець Владислав, учень 7 класу, – ІІІ місце.

Основні гімназійні події з 12 по 17 листопада

  1. 12-17 листопада – Тиждень математики та інформатики.
  2. 13 листопада – екскурсія учнів 4-го класу в м. Острог.
  3. 13 листопада – краєзнавчі екскурсії 9 класів до Гощанського парку.
  4. 14 листопада- 1-ше засідання англомовного клубу для учнів гімназії під керівництвом волонтера Корпусу Миру Колтона Еспліна.
  5. 14 листопада – екскурсія учнів 7 класу в Рівненський обласний центр з гідрометеорології та Міжнародний аеропорт “Рівне”.
  6. Конкурс майстрів каліграфії  (упродовж тижня).
  7. 15 листопада – поїздка в театр учнів 8 класу.
  8. 16 листопада – участь учнів гімназії в ІІ (районному етапі) Всеукраїнської олімпіади з польської мови.
  9. 17 листопада – участь учнів гімназії в ІІ (районному етапі) Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.
  10. Психологічні дослідження учнів 11-го класу (упродовж тижня).

Профорієнтаційна робота

Сьогодні гімназію  відвідала  делегація Інституту права Національного університету водного господарства та природокористування на чолі з заступником директора з навчально-методичної роботи Міщук І.В.

Гості ознайомили одинадцятикласників із специфікою  навчання на юридичному факультеті.

Окрім цікавої теоретичної інформації наші гімназисти мали змогу практично ознайомитися з особливостями роботи експерта-криміналіста.