Архіви за місяць Квітень, 2019

Розклад матури (2018-2019 н.р.)

План роботи Гощанської гімназії з 22 по 26 квітня

  1. 22-26 квітня – Тиждень основ здоров”я та безпеки життєдіяльності.
  2. До 26.04 – конкурс малюнків “Безпека мого дому” серед учнів 5-6 класів.
  3. Упродовж тижня – години спілкування про правила вуличного руху для учнів 1-4 класів.
  4. 24.04 – заняття англомовного клубу для гімназистів під керівництвом волонтера Колтона Еспліна.
  5. Упродовж тижня – психологічні дослідження учнів 10-х класів.
  6. Упродовж тижня – конкурс плакатів “Врятуємо планету!” серед учнів 7-11 класів.
  7. 25.04 – День цивільного захисту і об”єктового тренування.
  8. 25.04 – участь у засіданні районної ради старшокласників “Стріла” та школи учнівського самоврядування “Лідер” на базі РЦДЮМ.
  9. 26.04 – години спілкування, присвячені річниці Чорнобильської трагедії для учнів 5-11 класів.

Інспектори патрульної поліції у нашому закладі

До нашого закладу сьогодні завітали інспектори з обласного управління патрульної поліції . У дуже цікавій та доступній формі вони розповіли нашим гімназистам про правила поведінки на дорозі. Окрім змістовної лекції, діти моделювали різні ситуації на дорогах та вчилися правильно поводитися, щоб запобігти ДТП.
Дітям дуже сподобалася така зустріч, вони активно ставили питання та залюбки відповідали на ті, які були адресована ним.
Дякуємо інспекторам за таке цікаве заняття!

Графік індивідуальних співбесід учнів підготовчої групи до 1 класу

Завантажити графік співбесід

Реєстрація заяв 2020

1 клас     Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Старик Ігор Андрійович
  2. Калінчук Ілля Віталійович
  3. Гарбарчук Дмитро Олександрович
  4. Новак Артем Олексійович
  5. Віюк Іван Іванович
  6. Віюк Захар Іванович
  7. Кур’ят Єлизавета Олегівна
  8. Коток Юрій Миколайович
  9. Ютовець Мілена Валеріївна
  10. Козярчук Андрій Юрійович
  11. Гладчук Емілія Русланівна
  12. Нерода Костянтин Олегович
  13. Мельничук Павло Юрійович
  14. Глєбов Ілля Віталійович
  15. Богданова Вікторія Олександрівна
  16. Полюхович Данило Сергійович
  17. Федорук Святослав Сергійович
  18. Ткачук Тимофій Дмитрович
  19. Ястремський Станіслав Юрійович
  20. Овдійчук Злата Сергіївна
  21. Давимука Артем Вікторович
  22. Безсмольна Зоряна Станіславівна
  23. Курін Арсен Васильович
  24. Шматко Софія Іванівна
  25. Сагайдаківська Мілана Ярославівна
  26. Конончук Поліна Миколаївна
  27. Сачук Софія Олегівна
  28. Каленюк Кирило Романович
  29. Стасюк Матвій Борисович
  30. Поліщук Емілія Олексіївна
  31. Перець Арсен Віталійович
  32. Іванова Катерина Юріївна
  33. Шульга Іван Олександрович
  34. Ясенюк Максим Олегович
  35. Луцик Анна Олегівна
  36. Пригодюк Дмитро Іванович
  37. Ткачук Олександр Олексійович
  38. Пивоварчук Мілана Анатоліївна

 

5 клас                                      Кількість місць – 30 

Подані заяви:

  1. Медведєва Діана Юріївна

 

10 клас математичного профілю              Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Кравчук Денис Петрович
  2. Шульга Анастасія Олександрівна
  3. Костюк Денис Олександрович
  4. Євпат Христина Петрівна
  5. Свістюла Тимофій Борисович
  6. Кухар Катерина Олегівна
  7. Данилюк Софія Миколаївна
  8. Ковалець Богдан Васильович
  9. Табачук Денис Леонідович
  10. Голянська Тетяна Святославівна
  11. Дмиш Ганна Ярославівна
  12. Маркевич Назар Віталійович
  13. Пашковська Ангеліна Миколаївна
  14. Лукащук Ілля Вадимович
  15. Сівак Катерина Вадимівна
  16. Лисюк Арсентій Миколайович
  17. Нацик Денис Володимирович
  18. Іванов Тарас Юрійович
  19. Майстров Костянтин Васильович
  20. Кроль Дмитро Мирославович
  21. Палейчук Владислав Олександрович
  22. Костя Каріна Юріївна

 

10 клас історичного профілю                    Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Демчук Діана Олександрівна
  2. Поліщук Надія Русланівна
  3. Кухоцька Софія Вікторівна
  4. Лозюк Даяна Михайлівна
  5. Грицак Дмитро Олександрович
  6. Кандиба Олександра Олександрівна
  7. Содольська Софія Миколаївна
  8. Остапчук Андрій Русланович
  9. Вознюк Артем Анатолійович
  10. Скліфус Єлизавета Костянтинівна
  11. Кучинська Оксана Василівна
  12. Гуменюк Андрій Петрович
  13. Цимбалюк Андрій Васильович
  14. Савонюк Вікторія Віталіївна

Основні гімназійні події з 15 по 19 квітня

  1. 15.04, 17-18.04 – заняття підготовчої групи гімназії.
  2. 15-17.04 – триденні польові збори учнів 11 класу.
  3. 15.04 – зустріч учнів 3, 5-6 класів з інспекторами управління поліції в м. Рівне за правилами дорожнього руху.
  4. 16.04 – участь в обласному етапі конкурсу “Юне обдарування”.
  5. 16.04 – участь в акції насадження молодих дерев на території Гощанського парку, зініційованої Гощанською селищною радою.
  6. 17-19.04 – участь у тренінгу для вчителів англійської мови закладів-учасників проекту “Go Gamp 2019”.
  7. 17.04 – заняття англомовного клубу гімназистів під керівництвом волонтера Колтона Еспліна.
  8. 18.04 – участь у майстер-класі для практичних психологів на базі Тучинської ЗОШ І-ІІІ ст.
  9. 19.04 – дебати учнів 8-10 класів.
  10. Упродовж тижня – вивчення стану викладання інформатики.
  11. Упродовж тижня – профорієнтаційні бесіди директора з учнями 9-их класів та їхніми батьками.
  12. Упродовж тижня – психологічні дослідження учнів 10-х класів.
  13. Упродовж тижня – першість гімназії з футболу (ІІ коло).

Положення про академічну доброчесність гімназії

ПОЛОЖЕННЯ

про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Гощанської районної гімназії

 

І. Загальні положення

1.1.Положення про академічну доброчесність Гощанської районної гімназії

(далі-Положення) є внутрішнім підзаконним нормативним  актом, який спрямований на  забезпечення якісних освітніх послуг наданих здобувачам освіти, додержання моральних, правових, етичних норм поведінки всіма учасниками освітнього процесу.

1.2.Положення розроблено на основі Конвенції ООН «Про права дитини»(1989), Конституції України, законів України «Про освіту», «Про запобігання корупції», «Про авторські та суміжні права» , статуту закладу, правил внутрішнього розпорядку. (більше…)

У гімназії відбувся конкурс поетів

Сьогодні у гімназії відбувся конкурс поетів та прозаїків.Участь у ньому взяли учні 1-4, 5, 8, 11 класів .Переможцем у молодшій віковій категорії стала учениця 3 класу Шкурат Соломія, а в старшій віковій категорії – учень 11 класу Ковальов Богдан. ІІ місця посіли першокласниця Шульга Поліна та учениця 8 класу Євпат Христина. Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо не зупинятися на досягнутому! Творіть нові шедеври і досягайте нових вершин!

Розклад ДПА та склад атестаційної комісії (4 кл)

Розклад ДПА (4 клас)

Склад атестаційної комісії (4 клас)

Розклад ДПА та склад атестаційної комісії (9 кл)

Розклад ДПА (9 клас)

Склад атестаційної комісії (9 клас)