Архіви за місяць Вересень, 2019

Основні гімназійні події з 30 вересня по 5 жовтня

 1. 30.10 – збори гімназійної колегії старост та консультації лідерів самоврядування.
 2. 01.10 – заходи до Дня музики.
 3. 01.10 – відкриття Марафону здорового способу життя.
 4. 02.10 – День боротьби з насиллям.
 5. 02.10 – участь у районному святкуванні Дня вчителя.
 6. 03.10 – поїздка учнів 3-4 класів на виставу Рівненського драмтеатру “Коза-вередуха” та учнів 10-х класів – на виставу “Мартин Боруля” на базі Горбаківського будинку культури.
 7. 03.10 – майстер-клас від хореографа Прокаєва А.В. для дівчат у спортивній залі гімназії. Початок о 15.00 год.
 8. 04.10 – організація та проведення Дня самоврядування. Загальногімназійне свято працівників освіти.
 9. Упродовж тижня – формування олімпіадних гімназійних команд.
 10. Упродовж тижня – гімназійний чемпіонат з футболу.

Конференція”Гендерні ініціативи розвивають громади. Історія з досвідом”.

Все нове – це можливість стати кращим, а якщо нове ще й цікаве та мотивуюче, то це оминути просто неможливо.

П’ять захопливих історій жінок, які досягли успіху завдяки вірі у свою справу та підтримці однодумців, стали в основі сьогоднішнього заходу.
З метою отримати корисні поради для розвитку нашого закладу та активної участі у розбудові громади вцілому, учениці 11 класу -Дмиш Катя, Куліковська Софія, Тацюк Марина, стали учасницями цього перспективного проєкту.
Дякуємо співорганізаторці та засновниці ГО ДіяМи Наталії Кальці за запрошення та гарно проведений час у колі ресурсних Жінок.
“Активні люди,активні у всьому” -і ми одні з них.

Благодійна акція “Чисті береги”

Сьогодні учні 8- ого класу долучились до всеукраїнської акції “Чисті береги”, яку організувано Управлінням водного господарства за сприяння Вітрук Галини Іллівни (інженер Гощанської експлуатаційної дільниці).
Діти мали змогу ознайомитись з особливостями водойм Гощанщини, поспілкуватись на тему наслідків їх забруднення, а також в дружній атмосфері з гарним настроєм очистити узбережжя ставу від сміття.

Дякуємо усім, хто сьогодні попіклувався про стан нашої планети, адже чистота запорука здоров’я усього живого.
Ми молодці!

У гості казка завітала

Сьогодні до нас завітав Волинський театр з виставою “Зайчик Вихваляйчик”.
Метою якої було в ігровій, казковій формі показати основні помилки у поведінці дітей та й дорослих. Щоб засвоїти урок, попередити та уникнути подібних наслідків, глядачам довелось поспівчувати одинокому, засмученому, хвалькуватому зайчику.
Дякуємо акторам за цікаву постановку та майстерність.

Тепер про нас знають і в Польщі

 

16 вересня  в  місті Ольштин , що в Польщі, відбувся ІІ етап конкурсу “Z MATEMATYKĄ PRZEZ ŚWIAT”. У ньому взяли участь учні нашої гімназії.  І хоча хвилювались, але  дуже старалися, тому маємо такі результати: Андрій Медведєв – ІІІ місце, Дмитро Кроль – І місце! Вітаємо наших хлопців з заслуженою перемогою та бажаємо успіхів і нових досягнень .

перше засідання учнівської ради в новому складі.

Сьогодні відбулося планове засідання нової учнівської ради! ) Старости та прем’єри класів брали активну участь у обговоренні планів на вересень та голосуванні! Отож, учнівською радою гімназії було обрано заступника президента (Кравчук Ірину, ученицю 10 класу) та секретаря ( Дмиш Анну, ученицю 9 класу). Було розподілено обов’язки між учасниками учнівської ради і обрано відповідальних за план роботи . Одним із головних питань на засіданні був розгляд ідей для виграшу гранду з Нідерландів. Результатом засідання учнівської ради було рішення про проведення тематичних заходів двічі на місяць. Гімназійний актив залишився задоволеним рішеннями учнівської ради. Сподіваємось , що всі наші задуми будуть втілені в життя!))

Основні гімназійні події з 23 по 28 вересня

 1. 24.09 – вистава Волинського театру “Зайчик-пострибайчик” для учнів початкових класів.
 2. 25.09 – засідання атестаційної комісії гімназії.
 3. 25.09 – І (гімназійний) етап конкурсу читців-гумористів “Поліські пересмішники”.
 4. 25.09 – уроки фінансової грамотності для учнів 1,2 прогімназійних класів.
 5. 26.09 – квест для учнів початкових класів.
 6. 27.09 – загальногімназійна нарада педагогічних працівників гімназії.
 7. 27.09 – участь у конференції з гендерної рівності в м. Рівне.

День миру

Мир- коротке слово з великим змістом. І немає значення чи ти ще зовсім маленький, чи вже занадто дорослий, щоб (зважаючи на події в нашій країні) усвідомлювати незмірену ціну цього невидимого стану. Його не можна, спакувавши в коробку, подарувати, зайшовши в найбільший супермаркет, купити, навіть вкрасти його не можна. Проте коли ми прокидаємось під звуки будильника, чи поцілунок матері, а не під гул смертельних пострілів- це велике щастя!!!
Мирне небо над головою, вірні друзі та рідні поряд, ось, що має цінність та не має вартості. Ми вільно користуємось ресурсом миру і повинні всіляко сприяти аби він лишався невичерпним!
20 вересня всі охочі у нашій гімназії долучились до ряду заходів присвячених міжнародному дню миру. Кожен мав змогу лишити слід своєї небайдужості. Ми писали мотиваційно- спонукальні заклики, виготовляли голубів миру та дарували їх один одному, творили та заряджали атмосферою дружби та підтримки. Адже “спільна робота – вона об’єднує”, а це найважливіший чинник для формування міцної та дружньої гімназійної родини.
Ми за мир!!!

Дискотека від президента

Найочікуваніша подія з початку навчального року- дискотека “від президента”, яку організували учні десятих класів ( класні керівники Мартофляк І. М. та Нагребецька З.Ф.) Тут діти дали волю своїм емоціям. 122 гімназисти та 22 гості відривались на повну ( в рамках дозволеного!). На протязі чотирьох годин гучно лунала запальна музика від запрошеного організаторами діджея FELIXa ( Вадим Заїка), діяв міні бар де бармен Денис пропонував дітям попити чогось БЕЗалкогольного та скуштувати кавунчик. За порядком на вечірці, крім п’яти вчителів слідкували ще і четверо охоронців ( учні 10 кл.) Все було весело, культурно та незабутньо!
Якщо ви батьки гадаєте, що вішій дитині ще рано, а ви вчителі, що в навчальному закладі це лишнє, то усі дуже помиляєтесь. Час летить. У шкільному процесі немає вільної хвилинки на неформальність. Урок, перерва, домашні завдання і так з дня в день. Відмінники вільно тарують свою стежку в навчальному просторі інші ждуть дзвінка, щоб поганяти у м’яча, чи пограти в телефоні, але усі вони однаково повинні стати вільними, відкритими, самосвідомими. То коли ж як не в школі за це братись?
Саме такі заходи вчать дітей різним базовим проявам комунікації, дають можливість розкривати себе не за теоретичною інструкцією, а живим практичним уроком.
Пам’ятаєте свій перший повільний танець? ( Не важливо ви жінка чи чоловік). Скільки мужності, відваги та рішучості одночасно потрібно, для тих трьох мелодійних хвилин. І краще, щоб вони мали можливість побути собою з 17 до 21 в школі в оточенні своїх однолітків під наглядом, звичайно, аніж чекати коли батьки “випустять своє чадо” у вільне плавання в задимлений заклад з не дуже адекватною публікою.
Дякую усім, хто долучився до нашого заходу!
Усе буде “добре”, якщо ми робитимемо для “доброго” усе!

Успішний початок нового навчального року!

19 вересня учні гімназії взяли участь у настановній сесії Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, під час якої відбулось урочисте підписання довгострокової угоди про співпрацю між Рівненською МАН та Гощанською гімназією. Висловлюємо щиру вдячність директору РМАНУМ О.Андрєєву та всьому педагогічному колективу Малої академії наук за підтримку дослідницької роботи наших гімназистів!