Архіви за місяць Жовтень, 2019

Основні гімназійні події з 21 по 26 жовтня

 1. 21.10 – екскурсія учнів 5 класу до міста Луцьк.
 2. 21.10, 23.10 о 16.00 год – участь учнів 9,10 класів у роботі бізнес-школи на базі Open Hub, організованої волонтером Корпусу Миру США в Україні Колтоном Еспліном.
 3. 23.10 о 15.15 год – розминка від чемпіона в рамках марафону здорового способу життя.
 4.   До 25.10 – реєстрація учнів гімназії для участі в Міжнародному конкурсі з інформатики “Бобер”.
 5. 25.10 – офіційне закриття марафону здорового способу життя, розігрування призів.
 6.  25.10 – загальногімназійна дискотека, присвячена Хелловіну.
 7. До 25.10 – І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.
 8. До 26.10 – завершення І (гімназійного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

День художника 2019

Сьогодні у нас свято- День художника! Учні гімназії мали змогу ознайомитися з видатними художниками України та репродукціями їх картин, читали вислови відомих людей про живопис. Радували око виставки учнівських робіт “Осіння творчість” (1-4) кл. , ” Барви осені” (5-7) кл. Для любителів літератури в бібліотеці діяла підбірка кних про живопис. З великим захопленням учні та вчителі долучилися до флешмобу “Намалюй осінь”. В гімназії панувала творча атмосфера та гарний настрій!

Running day


Загальногімназійний день бігу на дистанцію 100 метрів об’єднав усю гімназійну родину єдиним гаслом “За здоровий спосіб життя”.
Учні та учителі на швидкість за графіком прийняли участь у забігу. Бігли, хто як міг.
Головна суддя- Садовець Руслана Михайлівна фіксувала результати та разом з вчителем фізкультури Оверчуком Павлом Сергійовичем визначали переможців серед класів, найшвидших хлопця та дівчину, та серед трьох категорій 1-4 кл., 5-7 кл., 8-11 кл.
Вітаємо:
1 клас
Драганчук Роман
Кривицька Анна
2 клас
Федорчук Матвій
Бабак Софія
3 клас
Шишка Максим
Панчук Ліза
4 клас
Войтович Домініка
Данилюк Герман
5 клас
Харчук Дмитро
Перець Олександра
6 клас
Галяс Антон
Мурга Марія
7 клас
Ярощук Григорій
Семенчук Ілона
8 клас
Медвєдєв Андрій
Кривицька Анастасія
9 клас
Цимбалюк Андрій
Кучинська Оксана
Демчук Діана
10 іст. клас
Карпюк Андрій
Ющук Анастасія
10 м. клас
Карпюк Дмитро
Остапчук Руслана
11 бх. клас
Черначук Віталій
Ругало Ліда
11 м. клас
Гуда Артем
Переможці вікових категорій:
1-4 клас – Войтович Домініка
5-7 клас- Семенчук Ілона
8-11 клас – Цимбалюк Андрій.
Найспритніший учитель гімназії Мартофляк Іван Миколайович та вчителька Романович Оксана Миколаївна.
Директор Валерій Скоцик нагородив переможців грамотами та повідомив, що біг стане традиційним для нашого закладу і наступний визначить переможців, які найбільш покращили свої результати в порівнянні з сьогоднішніми показниками, а вони в свою чергу отримають подарунки.
Переможцям – дипломи, а всім учасникам – сертифікати, які приймуть участь у розіграші цінних призів по завершенні “Марафону”.

Удача на стороні спритних!!!

Відкритий урок від НОК.

Сьогодні в гімназії було по особовому спортивно до нас завітали гості з Національного олімпійського комітету. В рамках проєкту #OlimpicLab, який присвячений збереженню та піднесенню олімпійських та людських цінностей, організатори ознайомили дітей з особл ивостями ментального тренування ( здатність спортсмена мислити, налаштовуватись та теоретично навчатись). Для кращого розуміння, провели цікаві спортивні вікторини.
Головною родзинкою заходу стала зустріч з майстром спорту України з вільної боротьби та сумо Юлією Рейвах. Спортсменка розповіла учням багато цікавого про свій спортивний шлях, поділилась історією успіху, дала корисні поради для гармонійного розвитку.
Окрім знайомства з титулованою спортсменкою, діти ще й самі отримали можливість взяти участь у спортивних естафетах та конкурсах. Учасники крім гарного настрою отримали подарунки від організаторів.
Дякуємо голові відділення НОК України Миколі Петринчуку за можливість долучитись до спортивного життя Рівненщини. Також працівникам комунального закладу “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” , а особливо Руслані Найко за пізнавальний та змістовний захід.
Особлива подяка креативному та талановитому спортивному журналісту Viktor Samchuk.
Спорт об’єднує.

Проєкт “Антикурилка”

Ми проти куріння, ми здорове покоління!
В умовах миттєвого доступу до інформації наші діти мало звертають увагу на розповсюджені рекламні заклики з лозунгами: ” Куріння шкодить вашому здоров’ю…призводить до серцево-судинних захворювань…є результатом передчасного старіння” вон и їх знають на пам’ять, всіляко висміюють, але не збираються наслідувати, бо це лише слова, які їх не стосуються. Поки…
А поки…”легше” стати одним з компанії “крутих” курців, аніж відстоювати свій авторитет іншим чином, “легше” знайти спільну мову за цигаркою, аніж думати, як провести вільну хвилину, “легше” здаватись дорослим, самостійним. А кому потрібен тяжкий шлях? Сумно, боязно і лячно!
У рамках “Марафону здорового способу життя” вагоме місце посідає проект “Антикурилка”. Ключове завдання якого не залякувати наслідками куріння, а виявити та ліквідовувати причини.
Ми, в невимушеній атмосфері, сьогодні обговорювали, формулювали та писали заклики до юних курців. А, можливо, один із них стане мотивацією, яка вплине на чиєсь життя?!
Далі буде…

Основні гімназійні події із 07 по 12 жовтня

 1. 07.10 – засідання органів учнівського самоврядування гімназії.
 2. 07.10 – акція “Антикурилка” у рамках марафону “Ми обираємо здоров”я”.
 3. 08.10 – проєкт “OLIMPICCLUB” від НОК України для учнів 7-8 класів.
 4. 8-9 жовтня – участь гімназистів у конференції “Гоща-форум”на базі Open Hub, організованій волонтером Корпусу Миру США в Україні Колтоном Еспліном.
 5. 09.10 – Running day в рамках марафону “Ми обираємо здоров”я”.
 6. До 09.10 – затвердження предметно-цикловими комісіями гімназії тематики науково-дослідницьких робіт учнів 8-11 класів.
 7. До 09.10 – формування списків учнів-учасників Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник».
 8. 09.10 – засідання методичної студії вчителів біології на базі Гощанської гімназії (15.00 год).
 9. З 09.10 – співбесіди директора з батьками та учнями 11-х класів щодо вибору предметів ЗНО.
 10. 10.10 – виставка малюнків до Дня художника.
 11. 10.10 – психолого-педагогічний консиліум з вивчення освітнього процесу в І (5) класі.
 12. 11.10 – флешмоб до Дня захисника України. Конкурс «Superboy». Святкова дискотека.
 13. 11-12 жовтня – участь у методико-дидактичному семінарі для вчителів німецької мови з теми «Викладання німецької мови за методикою CLIL – предметно–мовне інтегроване навчання фахових предметів німецької мовою».

План роботи Гощанської гімназії на жовтень

Завантажити план роботи гімназії на жовтень 2019 року

Марафон здорового способу життя

На старт! Увага! Руш!
Сьогодні в гімназії стартував ” Марафон здорового способу життя”.
Дітям та дорослим запропоновано прожити 25 днів за “Трекером корисних звичок” ( умовний план на день).
Кажуть, якщо одну й ту ж дію виконувати впродовж 21 дня, вона стане звичкою. Так чому б не спробувати зафіксувати самі корисні? Чому б не зробити її способом життя? Особливо, якщо вони сприятимуть покращенню нашої життєдіяльності.
Також впродовж місяця буде проведено ряд заходів спрямованих на підвищення рівня їх фізичного, емоційного та соціального розвитку.
Щоб умотивувати дітей, заохотити до участі у “Марафоні” , за участь у кожному заході вони отримують іменний сертифікат учасника. Кожен сертифікат має можливість взяти участь у розіграші цінних призів. Більше сертифікатів- більше шансів!!! Тому, маю надію, що активність буде висока! Азарт, змагальний настрій та адреналін від участі гарантовано.

Впевнена, що все більше свідомої прогресивної молоді, візьме відповідальність за себе та своє майбутнє, зорієнтувавшись на ведення здорового способу життя. А якщо хоч якась кількість учасників спрямовує свої зусилля на збереження та зміцнення власного здоров’я та якості життя, тоді ми на правильному шляху.
Гімназійна родино, запрошуємо всіх охочих: батьків, дітей та вчителів до участі! Буде цікаво, корисно та “здороVо”!