Архіви за місяць Лютий, 2020

“Міс гімназії 2020”

У стінах Гощанської гімназії відбулося свято краси та грації! Чарівні посмішки, яскраві таланти, граційна хода не залишили байдужими нікого з присутніх. 13 гімназисток змагалися за звання найкращої. Кожна з них намагалася переконати у своїй неперевершеності шановне журі: Хрипу Мар’яну Володимирівну, Вовчук Ірину Сергіївну, Сінкевич Соломію Романівну та Кухара Віталія Леонтійовича. Наші красуні демонстрували свої таланти, яскраві образи 90-х, вишукану ходу справжньої леді, вміння готувати та робити зачіски. А в перервах між конкурсами звучала інструментальна музика, у виконанні учня 7 класу, Пясецького Дениса.
Кожна з учасниць стала переможницею в окремій номінації. Проте звання “Міс гімназія 2020” отримали лише 2 гімназистки: тендітна та мрійлива Ясенюк Дар’я, учениця 5 класу та ніжна Івчик Діана, учениця 10 класу! Отож щиро вітаємо усіх наших красунь з маленькою перемогою! Бажаємо подальших яскравих перемог та звершень! І нехай усі ваші мрії здійсняться. Сподіваємось, що в майбутньому ви досягнете омріяних вершин та носитимете почесне звання “Міс Україна”, а може і не тільки!)

Масниця.

А ми святкуємо! Одразу після конкурсу” Міс гімназії” ми відзначили традиційне українське свято Масницю, яку святкують протягом тижня до Великого посту. П’ятикласники та їхні батьки пригощали гостей смачними млинцями з різними начинками. Згодом, після частування відбулася святкова дискотека. Усі отримали позитивні емоції та не залишилися голодними.

План роботи гімназії на березень

Завантажити план роботи Гощанської гімназії на березень

Діджиталізуємо освітній процес!

Інформуємо батьківську та учнівську спільноти про те, що Гощанська гімназія розпочала роботу в освітньому порталі “Нові знання”. Відтепер батьки гімназистів мають можливість переглядати щоденник та домашні завдання в електронному форматі. Система освіти “Нові знання” працює цілодобово. Окрім перегляду оцінок, на порталі можна ознайомитися із розкладом занять учня, кількістю пропущених уроків, написати повідомлення, поспілкуватися в групах тощо. Увійти в систему можна за посиланням https://nz.ua/menu. Логін та пароль для входу всі учні отримали від класних керівників.

“Скарби премудрості лідера”

На сьогоднішній день одним із актуальних питань освіти є створення умов для самореалізації учнівської молоді, залучення її до участі в прийнятті вагомих рішень.
Важливою умовою у становленні лідерів серед молоді -сприяти розвитку демократичної культури особистості, формуванню необхідних компетентностей, правових і соціально – економічних знань. І в цьому, звичайно, допомагає функціонування шкільного учнівського врядування – нелегка і водночас цікава справа, яка дає змогу юним громадянам України відчути себе справжніми господарями і, разом з тим, зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.
Днями, задля збагачення своїх лідерських якостей, учнівська рада гімназії зіграла в захопливу гру: розвивали вміння працювати в команді, креативно вирішували задачі, тренували навички ораторського мистецтва, формували активну громадську позицію та шукали мотивації для успіху.
Цікаво та корисно проводити час серед команди активних та ініціативних однодумців, адже це запорука успіху.

Зустріч з роботами.

Що не кажіть, а добре бути дітьми…
Сьогодні до учнів початкових класів завітали дивовижні гості.
Кумедні, стрибучі та летючі роботи зуміли привернути увагу дітей, показавши свої вміння та яскраве шоу.

Маємо перемоги й на дослідницькій ниві!

23 лютого дев’ятеро учнів гімназії взяли участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який проводився на базі НУВГП. П’ятеро гімназистів повернулися додому з перемогами в чотирьох секціях. Тож щиро вітаємо учнів, які вибороли призові місця, а також їхніх наукових керівників: Дмиш Катерину, ученицю 11 класу, – ІІ місце в секції “Зарубіжна література” (керівник Устимець Наталія Юріївна); Голянську Тетяну, ученицю 9 класу, – ІІІ місце в секції ” Всесвітня історія” (керівник Скоцик Валерій Євстафійович); Приходько Дарину, ученицю 10 класу, – ІІІ місце в секції “Зарубіжна література” (керівник Кухар Віталій Леонтійович); Рисюка Андрія, учня 11 класу, – ІІІ місце в секції “Географія та ландшафтознавство” (керівник Марчук Олена Володимирівна); Куліковську Анастасію, ученицю 10 класу, – ІІІ місце в секції “Агрономія” (керівник Сизкова Зоя Федорівна).

Основні гімназійні події з 24 по 29 лютого

  1. 25.02 – участь педагогів гімназії у навчанні екзаменаторів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2020.
  2. 25.02 – проведення гри “Скарби премудрості лідера” для представників учнівського самоврядування.
  3. 25.02 – участь команди гімназії в зональних змаганнях з баскетболу в рамках обласної спартакіади.
  4. 26.02 – розважальна програма для учнів гімназії “Зустріч із роботами”.
  5.   28.02 – пробне зовнішнє незалежне оцінювання МЕГУ.
  6. 28.02 – конкурс “Міс гімназії”, святкова дискотека.
  7. Упродовж тижня – психологічні дослідження учнів 7 класу.

Пам”яті ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

“Герої не вмирають! ”
Цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок 6 років тому і часто – до сьогодні: тих, котрі віддали своє життя за свою країну, за свій народ, тих, для кого «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом їх життя.
Сьогодні, 20 лютого, ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за нас, за звільнення нашої землі з неправди. Коли людське життя стало ціною за прагнення до кращого.
Страшні події 2014 року назавжди залишаться чорною сторінкою в історії нашої країни. Саме таку ціну до сьогодні українцям доводиться платити за свободу та незалежність. Тому кожен з нас повинен завжди пам’ятати про кров, яка лилася в серці нашої держави. Небесна сотня виконала свою земну місію, і показала, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Тепер наша черга. Слава Україні!

Карантин продовжено!

До уваги учнів та батьків!

Карантин продовжено. Навчальні заняття відновлюються у понеділок 24 лютого 2020 року.

Дирекція гімназії