Архіви за місяць Травень, 2020

Додатковий період реєстрації на ЗНО стартує з 25 травня!

Додатковий період реєстрації стартує з 25 травня!

Відповідно до наказу Міністерства освіти  і науки України від 04.05.2020 №587 « Про підготовку та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» з 25 травня до 09 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2020. Повідомляємо, що у цей визначений період для участі у додатковій сесії ЗНО-2020 можуть зареєструватись особи які:

1) за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і мають намір здавати ЗНО для вступу до закладів вищої освіти ІІ – ІV р. акр.;

2) брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвались для участі у ЗНО в основний період реєстрації;

3) належать до категорії осіб із непідконтрольних територій та не зареєструвались в основний період реєстрації;

4) мають складати державну підсумкову реєстрацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватись в основний період реєстрації.

5) проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану та внаслідок цього не змогли зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в основний період реєстрації, якщо останній день строку, відведеного для нього, припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану.

Нагадуємо, що зареєструватись можна самостійно, скориставшись посиланням, що буде активним на сайті УЦОЯО (за винятком осіб, які перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах), склавши необхідний пакет документів та надіславши його на адресу ЛРЦОЯО.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГІМНАЗІЄ!!!

Гощанській гімназії 23! Нам є що згадати і є про що мріяти! Зі святом вас друзі:ветерани,випускники,гімназисти, колеги та батьки!

Учнівська рада гімназії вітає усіх з Днем народження!

З Днем народження, дорога гімназіє! ❤

Gepostet von Настя Куліковська am Samstag, 23. Mai 2020

З Днем народження гімназію вітають початкові класи.

Ми – ваша гордість, ваш престиж!
Розуму глибокого перлини.
І знаємо, і віримо у це,
Бо звемось «Інтелектом України»!
Учні початкових класів вітають свій рідний заклад зі святом!https://www.facebook.com/100007698754662/videos/2592644671002133

Вітання від учнів 6 класу.

Вітання учнів 6-го класу

Gepostet von Ксенія Кравчук am Sonntag, 24. Mai 2020

Люба наша Гімназіє!
Вітаємо Тебе з Твоїм 23-річчям! Бажаємо завжди залишатися молодою духом, прогресивною та цікавою для свої учнів. Щирі вітання директору Валерію Скоцику, усім вчителям, учням та їхнім батькам! Натхнення Вам, успіхів і плідної співпраці!
З повагою, батьки та учні 6-го класу!

Випускники вітають гімназію зі святом.

Люба гімназіє! В цей світлий день хочемо побажати тобі процвітання, наснаги, сили, творчих здобутків, великих перемог і звершень, неймовірних успіхів, сміливих ідей, блискучих перспектив та незмінної удачі. Нехай у твоїх стінах завжди панує злагода і мир, а щирий дитячий сміх гомонить щодня. За 11 років ти стала для нас другою домівкою, такою рідною.Скільки всього бачили й чули за ці роки шкільні стіни:перші поразки й перемоги, заохочення і критику, міцну дружбу і перше кохання, допитливих учнів та мудрих учителів, підтримку, співпрацю та щирість.
Хочемо подякувати вчителям та працівникам гімназії за те, що ви створюєте місце, в якому хочеться залишитися надовго, в якому кожен день несе цікаві знання і позитивні емоції!Хочеться побажати, щоб кожен у цьому закладі відчував себе щасливо і весело, щоб кожен зміг досягнути великих успіхів і поставлених цілей, щоб кожен зміг розкрити свій талант і показати свої здібності, щоб кожен був здоровий і життєрадісний.
Гімназіє, ми тебе любимо!
З Днем Народження!
https://www.facebook.com/katya.dmysh/videos/533197424022019

Привітання з Днем гімназії від учнів 7 класу.

Gepostet von Анна Антонюк am Sonntag, 24. Mai 2020

Многії літа,гімназіє!

Gepostet von Ксенія Кравчук am Sonntag, 24. Mai 2020

З Днем гімназії усії вітає 9 клас.

Все найголовніше в житті людини починається зі школи. Яким ти будеш в шкільні роки, таким і станеш в дорослому житті. Саме тут ми спілкуємося, навчаємося та дорослішаємо. Для багатьох школа – це щось більше, ніж місце, де ми отримуємо освіту. Недарма, дорослі кажуть, що шкільні роки – це найкращий час в їхньому житті.
Сьогодні нашій гімназії 23. 23 роки вона з радістю приймає нових учнів, вчить їх та стає важливою частиною їх життя.
Для нас гімназія це не просто будівля. Це світ в якому ми живемо, це місце, що стало рідним, своїм. Адже тут ми не тільки проводимо значну кількість свого часу, тут ми вчимося, осягаємо знань. Тут ми знайомимось з новими людьми, спілкуємось. Не можна навіть уявити, скільки щасливих моментів трапилося у гімназійних коридорах. Гімназія–наша друга домівка, яку ми любимо всім серцем. Тож з Днем народження, Гімназіє! Ти уже зовсім доросла!
https://www.facebook.com/khrystyna.yevpat/videos/886024618566520

З Днем народження гімназію вітає її 4 клас.

Гімназія -це не тільки стіни, це, насамперед, дух багатого минулого, пам”ять випускників, традиції та звичаї поколінь, творче сучасне. Це дім знань, дім доброго, розумного і вічного. Це місце для радощів та дитячого сміху.
Ми вітаємо, тебе наша друга домівко! Бажаємо невпинних перспектив розвитку у майбутньому, впевненості у завтрашньому дні, високих злетів та безліч перемог!
Дякуємо, що бачиш у кожному з нас талант і допомагаєш розкрити його, що прокладаєш стежинку до незвіданого, до дивовижних відкриттів та звершень, що даєш силу повірити у себе, відчути індивідуальність.
Успіхів усій гімназійній родині бажає сім”я четвертого класу!!!
Зі святом, гімназіє!
https://www.facebook.com/100007698754662/videos/2592657631000837