Графік консультацій до пробного ЗНО та основної сесії ЗНО

Графік консультацій до пробного ЗНО та основної сесії ЗНО

 

Дата Предмет, група учнів Предмет, група учнів
03.06, 10.06 Математика(каб.9) 

03.06, 10.06

Українська мова (каб.11)

03.06, 10.06

Бартманський Павло

Вознюк Світлана

Дмиш Катерина

Черначук Віталій

Черняк Валерія

Куліковська Софія

Філіпович Катерина

Захарець Роман

Лазарець Іван

Ругало Лідія

Скоцик Наталія

Тацюк Марина

Царук Ірина

Шматко Юлія

04.06, 11.06 Математика(каб.9)

04.06, 11.06

Українська мова (каб.11)

04.06, 11.06

Захарець Роман

Лазарець Іван

Ругало Лідія

Скоцик Наталія

Тацюк Марина

Царук Ірина

Шматко Юлія

 

Воловодик Яна

Гладчук Інна

Дем’янчук Володимир

Євчук Андрій

Захарець Роман

Лисюк Анастасія

Люшин Мар’яна

Шандрук Світлана

05.06, 12.06 Історія України (каб.9)

05.06, 12.06

Українська мова (каб.11)

05.06, 12.06

Воловодик Яна

Гладчук Інна

Дем’янчук Володимир

Євчук Андрій

Захарець Роман

Лисюк Анастасія

Люшин Мар’яна

Шандрук Світлана

Бартманський Павло

Вознюк Світлана

Дмиш Катерина

Черначук Віталій

Черняк Валерія

Куліковська Софія

Філіпович Катерина

03.06, 10.06 Математика(каб.10)

03.06, 10.06

Українська мова (каб.13)

03.06, 10.06

Марчук Катерина

Майстров Артем

Рисюк Андрій

Шелест Олег

Шимків Вікторія

Ярощук Анна

 

Білоус Валерій

Бусько Володимир

Гуда Артем

Коробчук Віталій

Опанасюк Владислав

Пазинюк Владислава

Радчук Іван

Файлер Ілона

04.06

11.06

Історія України (каб.10)

04.06, 11.06

Пазинюк Владислава

Файлер Ілона

Тимощук Руслана

Ткачук Юлія

05.06, 12.06 Математика(каб.10)

05.06, 12.06

Українська мова (каб. 13)

05.06, 12.06

Білоус Валерій

Бусько Володимир

Гуда Артем

Коробчук Віталій

Опанасюк Владислав

Пазинюк Владислава

Радчук Іван

Файлер Ілона

Марчук Катерина

Майстров Артем

Рисюк Андрій

Тимощук Руслана

Ткачук Юлія

Шелест Олег

Шимків Вікторія

Ярощук Анна

09.06, 18.06 Географія

(каб.14, 10.00)

09.06, 18.06

Географія

(каб.14, 12.00)

09.06, 18.06

Гладчук Інна

Дем’янчук Володимир

Євчук Андрій

Лазарець Іван

Люшин Мар’яна

Скоцик Наталія

Черняк Валерія

Шандрук Світлана

Білоус Валерій

Бусько Володимир

Опанасюк Владислав

Радчук Іван

Рисюк Андрій

 

Фізика (каб.12)

09.06, 18.06

Німецька мова (каб.3)

09.06, 18.06

Ругало Лідія

Шелест Олег

Ярощук Анна

Вознюк Світлана

 

Хімія (каб.9, 10.00)

09.06, 18.06

Біологія (каб.8, 12.00)

09.06, 18.06

Воловодик Яна

Тацюк Марина

 

Воловодик Яна

Дмиш Катерина

Куліковська Софія

Філіпович Катерина

Царук Ірина

Шматко Юлія

Англійська мова

(Мартофляк, каб.16)

09.06, 18.06

Англійська мова

(Чорноус, каб. 5)

09.06, 18.06

Бартманський Павло

Захарець Роман

Лисюк Анастасія

Коробчук Віталій

Тимощук Руслана

Ткачук Юлія

Черначук Віталій

Гуда Артем

Майстров Артем

Марчук Катерина

Шимків Вікторія

 

Директор гімназії                                   В. Скоцик

Коментарі і розміщення посилань заборонено.

Комментарі закрито.