Розділ ‘Реєстрація заяв’

Реєстрація заяв 2019

1 клас     Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Драганчук Р.С.
  2. Марчук К.Ю.
  3. Ткаченко П.О.
  4. Харчук М.М.
  5. Вовчук З.С.
  6. Стельмах М.Ю.
  7. Мирончук О.О.
  8. Карпюк В.В.
  9. Кушнір З.В.
  10. Мельничук Д.О.
  11. Демченко А.С.
  12. Джуга М.С.
  13. Калька М.Я.
  14. Стасюк П.Б.
  15. Власюк А.П.
  16. Кубай О.С.
  17. Зарічнюк Н.В.
  18. Зарічнюк М.В.
  19. Тесленко Є.С.
  20. Андріюк А.В.
  21. Павлюк М.В.
  22. Дацюк Д.О.
  23. Зіньоков Д.В.
  24. Корчемний А.І.
  25. Козелець Б.І.
  26. Причепа О.І.
  27. Причепа Д.І.
  28. Ахмадулін І.І.
  29. Бондарчук А.І.
  30. Шнель Д.В.
  31. Кащак І.Є.
  32. Бойко Н.Р.
  33. Ковальчук А.А.

2 клас     Кількість вільних місць – немає

Подані заяви:

  1. Мельничук В.І.

3 клас          Кількість вільних місць – немає

Подані заяви:

  1. Нечаєва І.О.

4 клас          Кількість вільних місць – немає

Подані заяви:

  1. Мельничук О.І.

5 клас           Кількість вільних місць – немає

Подані заяви:

  1. Цимбалюк К.М.
  2. Віюк С.Р.
  3. Кручок С.М.
  4. Горобець О.О.

6 клас           Кількість вільних місць – немає

7 клас           Кількість вільних місць – немає

8 клас           Кількість вільних місць – немає

9-А клас       Кількість вільних місць – немає

9-Б клас       Кількість вільних місць – немає

10 клас математичного профілю              Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Карпюк Д.В.
  2. Рябушенко О.В.
  3. Кравчук І.О.
  4. Ляля І.О.
  5. Ляшук Р.Д.
  6. Юрченко М.В.
  7. Пашковський Д.М.
  8. Іванов Д.О.
  9. Марчук М.М.
  10. Куліковська А.О.
  11. Довгалець М.І.
  12. Івчик Д.Ю.
  13. Попова А.А.
  14. Білоус Д.В.
  15. Лукащук М.Р.
  16. Остапчук Р.І.
  17. Войцехівський О.І.
  18. Лащук О.В.
  19. Калюжний О.П.

 

10 клас історичного профілю                    Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Середюк С.Г.
  2. Карпюк А.В.
  3. Ющук А.М.
  4. Ляховець Б.Ю.
  5. Грисюк А.О.
  6. Собчук Д.О.
  7. Ільчук М.В.
  8. Соловей О.О.
  9. Мосійчук Д.А.
  10. Кухар І.А.
  11. Парфьонов Д.І.
  12. Семесь А.О.
  13. Радчук В.Б.