Розділ ‘Реєстрація заяв’

Реєстрація заяв 2020

1 клас     Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Старик Ігор Андрійович
  2. Калінчук Ілля Віталійович
  3. Гарбарчук Дмитро Олександрович
  4. Новак Артем Олексійович
  5. Віюк Іван Іванович
  6. Віюк Захар Іванович
  7. Кур’ят Єлизавета Олегівна
  8. Коток Юрій Миколайович
  9. Ютовець Мілена Валеріївна
  10. Козярчук Андрій Юрійович
  11. Гладчук Емілія Русланівна
  12. Нерода Костянтин Олегович
  13. Мельничук Павло Юрійович
  14. Глєбов Ілля Віталійович
  15. Богданова Вікторія Олександрівна
  16. Полюхович Данило Сергійович
  17. Федорук Святослав Сергійович
  18. Ткачук Тимофій Дмитрович
  19. Ястремський Станіслав Юрійович
  20. Овдійчук Злата Сергіївна
  21. Давимука Артем Вікторович
  22. Безсмольна Зоряна Станіславівна
  23. Курін Арсен Васильович
  24. Шматко Софія Іванівна
  25. Сагайдаківська Мілана Ярославівна
  26. Конончук Поліна Миколаївна
  27. Сачук Софія Олегівна
  28. Каленюк Кирило Романович
  29. Стасюк Матвій Борисович
  30. Поліщук Емілія Олексіївна
  31. Перець Арсен Віталійович
  32. Іванова Катерина Юріївна
  33. Шульга Іван Олександрович
  34. Ясенюк Максим Олегович
  35. Луцик Анна Олегівна
  36. Пригодюк Дмитро Іванович
  37. Ткачук Олександр Олексійович
  38. Пивоварчук Мілана Анатоліївна

 

5 клас                                      Кількість місць – 30 

Подані заяви:

  1. Медведєва Діана Юріївна

 

10 клас математичного профілю              Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Кравчук Денис Петрович
  2. Шульга Анастасія Олександрівна
  3. Костюк Денис Олександрович
  4. Євпат Христина Петрівна
  5. Свістюла Тимофій Борисович
  6. Кухар Катерина Олегівна
  7. Данилюк Софія Миколаївна
  8. Ковалець Богдан Васильович
  9. Табачук Денис Леонідович
  10. Голянська Тетяна Святославівна
  11. Дмиш Ганна Ярославівна
  12. Маркевич Назар Віталійович
  13. Пашковська Ангеліна Миколаївна
  14. Лукащук Ілля Вадимович
  15. Сівак Катерина Вадимівна
  16. Лисюк Арсентій Миколайович
  17. Нацик Денис Володимирович
  18. Іванов Тарас Юрійович
  19. Майстров Костянтин Васильович
  20. Кроль Дмитро Мирославович
  21. Палейчук Владислав Олександрович
  22. Костя Каріна Юріївна

 

10 клас історичного профілю                    Кількість місць – 30

Подані заяви:

  1. Демчук Діана Олександрівна
  2. Поліщук Надія Русланівна
  3. Кухоцька Софія Вікторівна
  4. Лозюк Даяна Михайлівна
  5. Грицак Дмитро Олександрович
  6. Кандиба Олександра Олександрівна
  7. Содольська Софія Миколаївна
  8. Остапчук Андрій Русланович
  9. Вознюк Артем Анатолійович
  10. Скліфус Єлизавета Костянтинівна
  11. Кучинська Оксана Василівна
  12. Гуменюк Андрій Петрович
  13. Цимбалюк Андрій Васильович
  14. Савонюк Вікторія Віталіївна