Марафон здорового способу життя

На старт! Увага! Руш!
Сьогодні в гімназії стартував ” Марафон здорового способу життя”.
Дітям та дорослим запропоновано прожити 25 днів за “Трекером корисних звичок” ( умовний план на день).
Кажуть, якщо одну й ту ж дію виконувати впродовж 21 дня, вона стане звичкою. Так чому б не спробувати зафіксувати самі корисні? Чому б не зробити її способом життя? Особливо, якщо вони сприятимуть покращенню нашої життєдіяльності.
Також впродовж місяця буде проведено ряд заходів спрямованих на підвищення рівня їх фізичного, емоційного та соціального розвитку.
Щоб умотивувати дітей, заохотити до участі у “Марафоні” , за участь у кожному заході вони отримують іменний сертифікат учасника. Кожен сертифікат має можливість взяти участь у розіграші цінних призів. Більше сертифікатів- більше шансів!!! Тому, маю надію, що активність буде висока! Азарт, змагальний настрій та адреналін від участі гарантовано.

Впевнена, що все більше свідомої прогресивної молоді, візьме відповідальність за себе та своє майбутнє, зорієнтувавшись на ведення здорового способу життя. А якщо хоч якась кількість учасників спрямовує свої зусилля на збереження та зміцнення власного здоров’я та якості життя, тоді ми на правильному шляху.
Гімназійна родино, запрошуємо всіх охочих: батьків, дітей та вчителів до участі! Буде цікаво, корисно та “здороVо”!

Коментарі і розміщення посилань заборонено.

Комментарі закрито.