Відкритий урок від НОК.

Сьогодні в гімназії було по особовому спортивно до нас завітали гості з Національного олімпійського комітету. В рамках проєкту #OlimpicLab, який присвячений збереженню та піднесенню олімпійських та людських цінностей, організатори ознайомили дітей з особл ивостями ментального тренування ( здатність спортсмена мислити, налаштовуватись та теоретично навчатись). Для кращого розуміння, провели цікаві спортивні вікторини.
Головною родзинкою заходу стала зустріч з майстром спорту України з вільної боротьби та сумо Юлією Рейвах. Спортсменка розповіла учням багато цікавого про свій спортивний шлях, поділилась історією успіху, дала корисні поради для гармонійного розвитку.
Окрім знайомства з титулованою спортсменкою, діти ще й самі отримали можливість взяти участь у спортивних естафетах та конкурсах. Учасники крім гарного настрою отримали подарунки від організаторів.
Дякуємо голові відділення НОК України Миколі Петринчуку за можливість долучитись до спортивного життя Рівненщини. Також працівникам комунального закладу “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” , а особливо Руслані Найко за пізнавальний та змістовний захід.
Особлива подяка креативному та талановитому спортивному журналісту Viktor Samchuk.
Спорт об’єднує.

Коментарі і розміщення посилань заборонено.

Комментарі закрито.